Ekologiczna flota CentroClimy

Firmie zależy na dobrym klimacie, a jednocześnie doskonale wie, jakie skutki niesie za sobą zanieczyszczone powietrze. W związku z tym podjęto decyzję o rozpoczęciu wymiany samochodów o napędzie konwencjonalnym na hybrydowe Toyoty.

Komentarze: 0

VENTS GROUP na Targach FWSK w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska VENTS GROUP na tegorocznych, jubileuszowych Targach Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja, które odbędą się w Warszawie w dniach 27-28 lutego 2018 na terenie Centrum MT.

Komentarze: 0

TOSOT z kolejną realizacją dla Smart Gym

W nowy roku firma TOSOT nie zwalnia tempa - kolejny raz urządzenia tej marki zostaną zamontowane w nowoczesnym klubie fitness należącym do sieci Smart Gym. Inwestycja mieści się przy ulicy Wodospady 4 w Katowicach. Firma TOSOT odpowiadała...

Komentarze: 0

AVICOLD na targach INTERBUD 2018!

Serdecznie zapraszamy na Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud 2018, które odbędą się 23-25.02.2018 r. w Hali Expo Łódź, stoisko nr 80.

Komentarze: 0

CentroClima rozpoczęła współpracę z Hilti Polska

Teraz o sprzęt firmy CentroClima zadba Hilti Polska. Powodem współpracy jest dynamiczny rozwój firmy, który wymaga ciągłych ulepszeń. Narzędzia dostarczane przez Hilti w usłudze Zarządzania Flotą, usprawnią pracę specjalistów oraz...

Komentarze: 0