Lato cały rok w Twoim domu z grzejnikiem KOS

Letnie ciepło przemija, a my nadal żyjemy wspomnieniami słonecznych wakacji spędzonych w Grecji. Teraz możesz zadbać o komfortową temperaturę w mieszkaniu, postawić na funkcjonalność grzejnika Kos i cieszyć się ciepłem przez cały rok.

Komentarze: 0

Zobacz siedem największych mitów dotyczących klimatyzacji

Z instalacją klimatyzacji spotykamy się już prawie na każdym kroku, w samochodzie, pracy, a ostatnio także w domu. Jej rosnąca popularność stworzyła wiele mitów dotyczących działania i montażu klimatyzatorów. Przedstawiamy...

Komentarze: 0

Iglotech z tytułem Geparda Biznesu 2016

Firma Iglotech została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem i tytułem Geparda Biznesu przyznanego w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Komentarze: 0

Czym jest wentylacja grawitacyjna?

Jedną z ważniejszych kwestii podczas budowy domu, jest jego odpowiednie wykończenie, a tym samym zapewnienie bezpiecznych i naturalnych warunków wentylacji. Będą one miały istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komentarze: 0

IVENSIS z nową stroną internetową

Marka IVENSIS należąca do THERMOSILESIA ruszyła z nową stroną internetową. Z logo IVENSIS związane są wszelkie akcesoria montażowe dedykowane branży HVAC.

Komentarze: 0

Safe Hands - niewidzialne rękawiczki. Nowość w ofercie Iglotech

Już jest! Preparat do rąk, tworzący niewidzialną barierę ochronną, utrzymującą się nawet do 4h. Masz problem z brudnymi rękami, a nie możesz pracować w rękawiczkach? Skorzystaj z nowego rozwiązania dostępnego w ofercie Iglotech.

Komentarze: 0