Systemy HVAC w obiektach sakralnych od Clima Gold

W przeszłości większość budynków sakralnych i Kościołów budowano bez ogrzewania. Dziś, postęp, wzrost świadomości i wymagań sprawiły, że obiekty te doposaża się w systemy grzewczo - wentylacyjne.

Komentarze: 0

Przedstawiamy album „Obiekty referencyjne D+H Polska”

Z końcem czerwca ukazał się album, w którym firma D+H prezentuje najciekawsze realizacje z lat 2009-2017, które zostały wyposażone w rozwiązania z zakresu naturalnej wentylacji, oddymiania i sygnalizacji pożarowej.

Komentarze: 0

Hałas w instalacji wentylacyjnej – wentylator vs hałas

Dawniej istniało przeświadczenie, że ludzkie ucho jest mniej wrażliwe na hałas niskiej częstotliwości, co oznaczałoby, że hałas emitowany przez urządzenia wentylacyjne czy klimatyzacyjne nie powinien wpływać na komfort życia. Dziś...

Komentarze: 0

Lindab przedstawia pierwszy w Polsce matowy system rynnowy

Matowe wykończenie metalowych powierzchni pozwala na podkreślenie wysokiej jakości wykonania, a także nadaje produktom nowoczesny wygląd. Zabieg ten dotychczas był często stosowany w designie luksusowych samochodów i elektroniki użytkowej.

Komentarze: 0

LG Football CUP 2017 dobiegł końca!

24 czerwca 2017 roku na murawie Fame Sport w Krakowie odbył się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy LG Football CUP 2017. Zwycięzcą została firma ETIS.

Komentarze: 0