Do najnowszego wydania kwartalnika ArCADia-PRESS (03/2010) dołączona jest płyta z komercyjną, pełną wersją programu ArCADia-TERMO z licencją ważną do 31.12.2010r w cenie 11,90 zł. Kwartalnik wraz z płytą będzie już w sprzedaży 18 września, również w sieciach salonów EMPiK oraz RUCH S.A.

Wersja komercyjna programu ArCADia-TERMO wraz z nowym wydaniem ArCADia-PRESS
ArCADia-PRESSArCADia-PRESS to profesjonalny kwartalnik skierowany do osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną. Pismo obejmuje przegląd bieżących wydarzeń, odnosi się do najbardziej istotnych tematów dla inżynierów oraz architektów i z założenia stanowi podstawowe kompendium wiedzy fachowej dla każdego z branży.

ArCADia - TERMO to innowacyjny program do kompleksowych obliczeń cieplnych budynku. Program wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, projektowaną charakterystykę energetyczną budynku określając klasę energetyczną budynku oraz w wersji ArCADia-TERMO PRO program wykona audyt energetyczny i remontowy budynku. Program pozwala na wykonywanie obliczeń współczynnika przenikania ciepła U, wymiany ciepła przez grunt, mostków cieplnych, zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń, sezonowego zapotrzebowania na ciepło budynku. W wersji ArCADia-TERMO i ArCADia-TERMO PRO pozwala definiować strukturę budynku co daje możliwość wykonywania obliczeń cieplnych po strefach lub po pomieszczeniach. Program pozwala na definiowanie wielu źródeł ogrzewania, ciepłej wody, chłodzenia i źródeł światła. Umożliwia również obliczenie sezonu grzewczego.

Program ArCADia-TERMO PRO jest zdobywcą Złotego Medalu targów BUDMA 2009 oraz prestiżowego godła Konkursu „Teraz Polska”.

Zachęcamy naszych czytelników do prenumeraty kwartalnika ArCADia-PRESS. Szczegóły i sprzedaż: tel: 42 689 11 11 lub email: redakcja@arcadiapress.pl

Źródło: INTERsoft