Nowa biblioteka SMAY w wersji 6.2 programu Wentyle - do projektowania instalacji wentylacyjnych.

WENTYLE z nową biblioteką SMAY
SMAY w WENTYLEInformujemy, że do programu WENTYLE (Wentyle6.2/WentylePLUS6.2 na AutoCADa) dodano nową, całkowicie odnowioną bibliotekę firmy SMAY wraz z unikalnymi procedurami doboru siłowników do przepustnic, regulatorów i klap p.poż. Baza zawiera pełen aktualny asortyment produktów firmy SMAY.

Wersję płatną programu WentylePLUS 6.2 aktualizuje się tak samo jak bezpłatną - nadpisując - i nie tracąc po tej aktualizacji licencji.

Wersja 6.2 na BricsCADA/IntelliCADa powstanie w maju br.

WENTYLE to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD, BricsCAD i IntelliCAD, wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Program jest dostępny także w wersji bezpłatnej. WENTYLe zwiera bazy elementów do budowy instalacji producentów m.in.: ALNOR Systemy Wentylacji, BH-RES, CWK, DARCO, DOSPEL, FLAKT BOVENT, LOXIMIDE, MERCOR, POLSKI KOMFORT, SMAY, VENTIA-Komfovent, VENTURE INDUSTRIES. Najnowsze wersje programu WENTYLE są udostępniane na stronie www.tomicad.pl wraz z krótkimi filmami o działaniu programu, instrukcjami i innymi niezbędnymi informacjami.


Źródło: tomiCAD