Bezpłatna baza CAD elementów DGP DARCO w programie WENTYLE.


Firma DARCO umieściła pełną bazę swoich kształtek, wentylatorów, kratek i elementów złącznych w programie WENTYLE. Program ten jest nakładką na AUTOCAD, pozwalającą na proste i szybkie projektowanie systemów wentylacyjnych. Po wprowadzeniem bazy DARCO, za pomocą WENTYLi można teraz projektować systemy ogrzewania kominkowego!
Program WENTYLE, oprócz niewątpliwej zalety, jaką jest gotowa baza elementów producenta, wykonuje automatycznie zestawienie użytych w projekcie elementów, oblicza spadki ciśnień stworzonej przy użyciu programu instalacji lub jej fragmentu. Dzięki temu, że wykonywane są obliczenia spadków ciśnień, możliwe jest określenie danych instalacji, służących do doboru wentylatora.


Program WENTYLE* z aktualną bazą DARCO można bezpłatnie pobrać ze strony www.darco.com.pl/download lub ze stron wentylacja.com.pl zamówić darmową CD z programem
Więcej informacji na temat programu WENTYLE, jego genezy, filozofii rozwoju oraz firm, które przekazały bazę swoich produktów znajdziecie Państwo na stronie www.wentyle.pl


*wersja programu do pobrania z serwera Darco zawiera również bazę elementów wentylacyjnych firmy Alnor


Komentarze

  • Darco- to dobre rozwiązania

    DARCO to dobra firma. Nie wiem, czy jej rozwiązania nie są lepsze niż AEREco. Bo w przypadku nawietrznika Darco do domu nie napływa zimne powietrze jak to ma miejsce przez nawiewnik z nawietrznikiem, a dzieki grzałce napływa ciepłe powietrze.