Ukazała się nowa wersja WENTYLi - bezpłatnej aplikacji AutoCADa wspomagającej rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Wersja 4.0 dostępna jest teraz także na IntelliCADa/BricsCADa.


Od 25.10.2008 r. jest dostępna nowa wersja Wentyle 4.0 na IntelliCADa/BricsCADa, w niej m.in. nowe biblioteki CWK, DARCO, BELIMO.
Wentyle dla IntelliCADa/BricsCADa.
W nowej wersji dodano biblioteki CWK, Darco i Belimo, a także między innymi funkcję renumeracji w opcji "bez powtórzeń".
Wersja 4.0 pracuje na IntelliCADzie-Intersoft powyżej 4 oraz BricsCADzie do wersji 7 i angielskim BricsCADzie V9 (z pominięciem wersji V8 oraz V9PL).
Wentyle dla AutoCADa
Dostępne są od lipca 2008 r. >>>

Program Wentyle 4.0

posiada funkcjonalne udogodnienia, m.in.:
• nową procedurę renumerującą wg niepowtarzalnych numerów
• funkcję obliczania spadków ciśnienia na przewodach typu flexch
• zawiera nowe biblioteki CWK, DARCO, BELIMO.


Najnowszą wersję bezpłatnego programu Wentyle wspomagajacego tworzenie instalacji wentylacyjnych w AutoCADzie, BricsCADzie lub IntelliCADzie można pobrać ze strony www.tomicad.pl
WENTYLE to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD i IntelliCAD wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Program jest bezpłatny. WENTYLe zwiera bazy producenckie firm Alnor (kanały wentylacyjne), BH-Res (kanały went. z płyt Climaver), Dospel (wentylatory, kratki, kanały plastikowe), Flakt Woods (nawiewniki, klapy p.poż) i Smay (przepustnice, nawiewniki, kratki i inne), które stanowią bogatą ofertę elementów do budowy instalacji. Najnowsze wersje programu WENTYLE są udostępniane na stronie www.tomicad.pl wraz z krótkimi filmami o działaniu programu, instrukcjami i innymi niezbędnymi informacjami.

Pytania do Użytkowników programu:


1. Jakie biblioteki powinny zawierać WENTYLE?
2. Jakie domowe centrale rekuperacyjne powinna zawierać baza WENTYLI?

Informację w postaci: PRODUCENT i WYBRANY ASORTYMENT
("wybrany" - czyli najpotrzebniejsze typoszeregi)
PRODUCENT CENTRALI i NAZWA CENTRALI
prosimy przesyłać na adres e-mail: tomicad@tomicad.pl