Ukazała się nowa wersja WENTYLi - bezpłatnej aplikacji AutoCADa wspomagającej rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. W wersji 4.0 dostępna jest funkcja obliczania spadków ciśnienia na flexach.


Firma Alnor Systemy Wentylacji, stale rozwijając wsparcie dla swoich partnerów biznesowych, zachęca do zaktualizowania programu WENTYLE, którego najnowsza wersja 4.0 posiada funkcjonalne udogodnienia, m.in.:
• nową procedurę renumerującą wg niepowtarzalnych numerów
• funkcję obliczania spadków ciśnienia na przewodach elastycznych typu flex
• zawiera nowe biblioteki CWK, DARCO, BELIMO.
Najnowszą wersję bezpłatnego programu Wentyle wspomagajacego tworzenie instalacji wentylacyjnych w AutoCADzie, BricsCADzie lub IntelliCADzie można pobrać ze strony:
- www.alnor.com.pl
lub
- www.tomicad.pl.


WENTYLE to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD i IntelliCAD wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Program jest bezpłatny. WENTYLe zwiera bazy producenckie firm Alnor (kanały wentylacyjne), BH-Res (kanały went. z płyt Climaver), Dospel (wentylatory, kratki, kanały plastikowe), Flakt Woods (nawiewniki, klapy p.poż) i Smay (przepustnice, nawiewniki, kratki i inne), które stanowią bogatą ofertę elementów do budowy instalacji. Najnowsze wersje programu WENTYLE są udostępniane na stronie www.tomicad.pl wraz z krótkimi filmami o działaniu programu, instrukcjami i innymi niezbędnymi informacjami.

Pytanie do Użytkowników programu:


Jakie biblioteki powinny zawierać WENTYLE?

Informację w postaci: PRODUCENT i WYBRANY ASORTYMENT
("wybrany" - czyli najpotrzebniejsze typoszeregi)
prosimy przesyłać na adres e-mail: tomicad@tomicad.pl