Wentylatory PRdry Ziehl-Abegg przystosowane do przetłaczania gorącego gazu.
Odporne na wysokie temperatury przemysłowe wentylatory osiowe serii PRdry są odpowiednie do przetłaczania gazów o temperaturze do +250°C w suszarniach tekstyliów i papieru, lakierniach, produkcji klisz, piecach przemysłowych itp.
Wymiary wentylatorów PRdry Ziehl-Abegg można dostosować do potrzeb klienta. Zastosowane zautomatyzowane metody konstrukcji pozwalają producentowi zapewnić szeroką dostępność rysunków w formacie 2D oraz 3D w 24 godziny po przesłaniu zapytania.
Wentylatory promieniowe bez obudowy firmy Ziehl-Abegg oferowane są wraz z szeroką gamą płyt montujących. Klient może wybrać wymiar wg głębokości instalacji.
Wentylator osiowy PRdry
Wentylator typu "plug" bez obudowy, przystosowany do przetłaczania medium o temperaturze do +250 stopni Celsjusza. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu o wysokiej sprawności. Kwadratowa lub prostokątna płyta montażowa z izolacją o grubośći 100 mm. Ten wentylator o kompaktowej konstrukcji może być dostarczony również w wersji z zamontowanym lejem wlotowym lub jako silniko-wirnik z lejem wlotowym dostarczanym oddzielnie.
Średnica wirnika 290-1030 mm, wydajność do 58000 m³/h i ciśnienie statyczne do 2700 Pa. Istnieje możliwość modyfikacji wymiarów wentylatora. Do wykonania użyto odpornej na wysokie temperatury stali. Standardowy silnik IEC o mocy do 37 kW jest przystosowany do współpracy z falownikiem. Producent oferuje także wyposażenie dodatkowe.
Do pobrania: Broszura PRdry (de)