Średniociśnieniowe wentylatory osiowe MAXvent 2 z silnikami IE2 uzupełniają rodzinę produktów firmy Ziehl-Abegg.

Wentylatory MAXvent 2 z silnikami IE2 od ZA
MAXwent 2Nowe średniociśnieniowe wentylatory MAXwent 2 produkowane przez Ziehl-Abegg zapewniają niższe zużycie energii elektrycznej dzięki silnikom IE2.

Wentylatory średniociśnienowe MAXwent 2 znajdują szerokie zastosowanie między innymi w odciągach kuchennych, skraplaczach, wieżach chłodniczych, parownikach, zamrażaniu szokowym, rolnictwie, chłodzeniu silników i urządzeń, chłodzeniu transformatorów, suszarnictwie, kompresorach i innych maszynach i urządzeniach.

Konstrukcja wentylatora może być w łatwy sposób dostawana do wymagań klienta.
Cała rodzina wentylatorów jest poddawana pomiarom i testom w nowym Centrum Technologicznym Ziehl-Abegg w siedzibie głównej koncernu.

Wentylatory osiowe średniociśnieniowe MAXvent 2

Specyfikacja produktu:
Wzmocnione wirniki z tworzywa sztucznego z aluminiową piastą. Spręż wentylatorów do 900 Pa i max 130.000 m³/h. Wentylatory są dostarczane z silnikami IEC typ B3.

Właściwości i cechy szczególne:
Wentylatory osiowe typu MAXvent 2 są dostępne w 13 średnicach - od 315 do 1400 mm. W zależności od średnicy wentylatory są dostępne z silnikami 2,4,6 lub 8 biegunowymi. Dla każdej średnicy i prędkości obrotowej można wybrać jeden z pięciu kątów natarcia łopat wirnika co daje 175 różnych konfiguracji.

Źródło: Ziehl-Abegg Polska Sp. z o.o.