Jak co roku firma Venture Industries Sp. z o.o. wydała katalog wentylatorów i przewodów elastycznych uzupełniony o dane techniczne nowych urządzeń. Katalogi dostępne są w formie papierowej oraz elektronicznej.
W katalogu "Wentylatory 2004", liczącym aż 380 stron, znajdziesz dane techniczne na temat wentylatorów kanałowych, osiowych, dachowych, oddymiających, promieniowych, domowych i biurowych wraz z całą gamą akcesoriów i elementów wentylacyjnych. Ponadto opisano w nim centrale wentylacyjne, kurtyny, termowentylatory i klapy przeciwpożarowe. Katalog uzupełniono o nowe wentylatory Venture Ind. m.in. Silent, Cab-Plus, AFW, HCTT EX, BL, MRA i inne.
Drugi z katalogów, "Przewody elastyczne 2004", przedstawia ponad 30 rodzajów przewodów giętkich do transportu powietrza, spalin, gorących gazów, oparów, pyłow, kurzu. Venture proponuje też przewody elastyczne do transportu żywności, lekarstw, a nawet gruzu, piasku, zboża, wiórów, ganulatów itp. Katalog uzupełniają informacje o urządzeniach do odciągania spalin samochodowych (wraz z odciągami teleskopowymi) oraz dane na temat izolacji, taśm i opasek zaciskowych. W katalogu znajdują sięrównież cenne dla projektantów nomogramy oporów przepływu przez przewody elastyczne, a także tabele odporności chemicznej i propozycje zastosowań przewodów.
Obydwa ww katalogi Venture Industries wydała w wersji elektronicznej na CD. "Wentylatory i Przewody Elastyczne 2004" ułatwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji i uzyskanie wydruków z niezbędnymi danymi technicznymi urządzeń i elementów. Katalogi przystosowane są do przeglądania i drukowania w programie Adobe Acrobat Reader, którego wersje instalacyjne 6.0/5.05/4.05 również zamieszczono na CD.
Komplet katalogów można otrzymać wysyłając do nas dane adresowe (imię, nazwisko, firma, ulica, miasto, kod, e-mail, stanowisko) - kliknij na: ZAMÓWIENIE

Komentarze

  • Prawo zabrania

    Polska norma zabrania wentylacji mechanicznej ta gdzie jest grawitacyjna i odwrotnie to czemu sprzedajecie wentylatory np. do kanałów?