Nowy wentylator dachowy przeciwwybuchowy z prostokątną płytą podstawy typ WVPOV/O.

Wentylator WVPOV/O od Konwektor


Dostępne wielkości mechaniczne: 160 - 710
Moc: 0,18 kW - 5,50 kW
Wydajność: 1030 m3/h - 41 000 m3/h
Spiętrzenie: 90 Pa - 1600 Pa

KonwektorFabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych KONWEKTOR Sp. z o.o. z Lipna od ponad 50 lat produkuje urządzenia wentylacyjne i grzewcze. Specjalizuje się w produkcji: wentylatorów dachowych, wentylatorów osiowych, wentylatorów promieniowych, wentylatorów kanałowych, osprzętu wentylacyjnego, nagrzewnic i wymienników oraz urządzeń grzewczo-wentylacyjnych.
W 1999 roku system jakości w FUWK KONWEKTOR został potwierdzony przez niezależnych auditorów z Polskiego Rejestru Statków i firma otrzymała CERTYFIKAT ISO 9001:2000. Tym samym Konwektor dołączył do elitarnego grona polskich firm z branży wentylacyjnej i grzewczej, w których jakość jest zapewniona na każdym etapie od projektowania po serwis.
Firma jest otwarta na różne formy współpracy: oferuje usługi oraz realizację zamówień według konkretnych potrzeb odbiorcy lub dostarczonej dokumentacji, itp. Pozwala na to nowoczesna technologia m.in. wycinarka laserowa, numeryczna prasa krawędziowa, numeryczne frezarki, cynkownia ogniowa i inne. www.konwektor.pl


Źródło: Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych KONWEKTOR Sp. z o.o.