Oryginalne zestawienie prostej formy i kilku funkcji – wentylatora, kinkietu i niebanalnej ozdoby – w jednym urządzeniu, to propozycja dla wielbicieli nietuzinkowych rozwiązań i unikalnych, pięknych kształtów. Wentylator Venucci Glass, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza, ozdobi wnętrze, a na życzenie wypełni je subtelnym blaskiem.


Prawidłowy obieg powietrza to zadanie dla wentylatorów w łazience, kuchni czy innym pomieszczeniu, w którym istnieje konieczność usuwania pary wodnej, przeciwdziałania jej kondensacji lub eliminowania przykrych zapachów. Tam, gdzie liczy się estetyka wystroju, starannie dobrane detale i akcesoria – wszak to one decydują o niepowtarzalnym charakterze wnętrza – firma Venucci proponuje idealne rozwiązanie: kompromis między funkcjonalnością a elegancją w postaci ściennego wentylatora wyciągowego Venucci Glass. Z powodzeniem łączy on dwa zadania: nie tylko dba o właściwą cyrkulację powietrza, ale także dzięki wyposażeniu w diody LED przybiera formę dekoracyjnego szklanego kinkietu. Odbiega formą od klasycznych modeli wentylatorów, umożliwiając zastosowanie w każdym pomieszczeniu - nawet w takim, gdzie starannie wypracowany wystrój wnętrza jest priorytetem, a jednocześnie zastosowanie wentylatora staje się niezbędne. Wentylator Venucci Glass z pewnością nie zaburzy przemyślanej kompozycji, a wręcz przeciwnie: nada jej uroku subtelnym, ciepłym światłem.

Fot. 1 Wentylator Venucci Gold Glass
Spełniając funkcje skutecznego urządzenia wentylującego oraz nastrojowego kinkietu, wentylator Venucci Glass nie traci swego oryginalnego designu. Wykonany został ze szkła – materiału przywodzącego na myśl futurystyczne konstrukcje, ale jednocześnie uniwersalnego, sprawdzającego się w wielu stylach. Surowa forma, mleczny odcień frontu i drobne srebrzyste detale harmonijnie wkomponują się w cieszący się ostatnio wielką popularnością minimalistyczny wystrój wnętrza. Subtelny, geometryczny wzór nada zaś każdemu pomieszczeniu wyrafinowanego, klasycznego szlifu.
Dzięki wentylatorowi Venucci Glass dopracowana w każdym szczególe, nowoczesna łazienka, aneks kuchenny połączony z eleganckim salonem czy otwarta przestrzeń loftu nie ucierpią już ani z powodu niewłaściwej wymiany powietrza, ani nieestetycznego wyglądu wentylatora. Niewtajemniczeni nawet nie zorientują się, że dekoracyjny kinkiet równocześnie poprawia cyrkulację powietrza, a co za tym idzie – jego jakość.

Fot. 2 Wentylator Venucci Gold Glass
doskonale komponuje się z wnętrzem łazienki

Venucci - wentylator osiowy z bocznym wlotem powietrza, o średnicy ø100 lub ø120. Linia Venucci Gold jest dostępna w następujących wersjach kolorystycznych: Venucci Glass, Venucci Steel, Venucci Satin, Venucci Antigue Gold i Venucci Antique Silver
Strona produktu: www.venucci.eu
Dystrybutor: DOSPEL Lider Wentylacji www.dospel.com