SILENT DESIGN 100CHZ nagrodzony.

Wentylator SILENT DESING 100CHZ = Wybór roku 2011

Wentylatory serii SILENT przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni, itp.

Seria SILENT DESIGN, dzięki zastosowaniu alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych (mocowania antywibracyjne silnika) charakteryzują się niskim poziomem ciśnienia akustycznego. Dodatkowo wszystkie modele wyposażone są standardowo w klapę zwrotną oraz lampkę kontrolną.


Silnik elektryczny
Silnik elektryczny 230V 50Hz z łożyskami kulkowymi. Wentylatory posiadają zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, stopień ochrony IP 45 i termiczny wyłącznik bezpieczeństwa. Przystosowane są do pracy w temperaturze do +40°C. Silnik z mocowaniami antywibracyjnymi: ten sposób mocowania zapobiega wibracjom i emisji hałasu.


Klapa zwrotna
Gdy wentylator jest wyłączony, klapa zwrotna zapobiega dostawaniu się do pomieszczenia powietrza zewnętrznego i wydostawaniu się powietrza ogrzanego. Gdy wentylator działa, klapa zwrotna otwiera się, aby umożliwić wydajne usunięcie niechcianego powietrza.


Kolorowe listwy
Wymienne listwy dostępne w 4 kolorach (niebieski, czerwony, zielony oraz żółty).

>>Dane techniczne SILENT DESING

Wentylator SILENT DESING 100CHZ otrzymał nagrodę główną w kategorii Wentylacja łazienkowa w konkursie magazynu Łazienka.

Nagrodę WYBÓR ROKU 2011 oraz wyróżniony wentylator można było obejrzeć podczas wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2011 na stoisku nr 82 Venture Industries w Hotelu "Gromada" w dniach 29-30 marca br.

O konkursie „Łazienka - Wybór Roku 2011”
Łazienka - Wybór Roku 2011Jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu „Łazienka - Wybór Roku 2011” wyłania najlepsze produkty łazienkowe, które miały swą premierę na polskim rynku w ostatnim roku. Do konkursu zapraszani są wszyscy dostawcy polskiego rynku wyposażenia łazienkowego. Konkurs organizowany jest od 2001 roku przez redakcję magazynu „Łazienka”.
„Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Nagrodzone w nim produkty śmiało uznać można za te najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa pośród funkcjonujących na naszym rynku. Celem konkursu „Łazienka – Wybór Roku” jest promocja produktów wyposażenia łazienkowego dostępnych na polskim rynku poprzez docenienie ich jakości, wzornictwa oraz innowacyjnych rozwiązań, które wykorzystują. Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” to gwarancja tego, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna
polecenia i zaufania.

Źródło: Venture Industries Sp. z o.o.