Wentylator Premium MiniVent® M1, pasujący do otworów wentylacyjnych 100 mm, jest najlepszym wyborem do wentylacji toalet, łazienek, kuchni i innych małych pomieszczeń.

Wentylator Premium MiniVent® M1
Premium MiniVent® M1
przeznaczony jest do uniwersalnego montażu: na ścianie lub suficie, w mieszkaniach, w pomieszczeniach użyteczności publicznej i przemysłowych.

Wentylator Premium MiniVent® M1
Konstrukcja,stylizacja i produkcja M1 pochodzą z Niemiec i tym samym są gwarancją najwyższych standardów jakości. Do M1 powietrze napływa ze wszystkich stron bocznymi szczelinami. Kompletnie zamknięta fasada wentylatora M1 zakrywa strefy zabrudzenia. Jej gładki front jest łatwy do pielęgnacji i utrzymania w czystości.

Za tą wielokrotnie nagradzaną fasadą ukryte są najważniejsze zalety:

- Niesłyszalny
Dzięki najnowszej technologii ultraSilence® poziom hałasu wynosi tylko 25 dB (A)* przy wydajności 75 m3/h. To czyni M1 najcichszym wentylatorem na rynku w swojej klasie.

- Wydajny
Wszystkie modele M1 są seryjnie wyposażone w dwa stopnie wydajności 90 i 75 m3/h. Osiągają najwyższe ciśnienie w swojej klasie: 31 Pa przy wydajności 60 m3/h.

- Praktyczny
Doskonale zaprojektowany. Duża przestrzeń z tyłu obudowy na umieszczenie przewodu zasilającego, bezśrubowe zaciski ułatwiają podłączenie elektryczne. Energooszczędny silnik nie wymaga konserwacji, jest wyposażony w łożysko kulkowe o długiej żywotności − gwarantowane 40.000 godzin pracy, które umożliwia również montaż w każdej dowolnej pozycji, także na suficie.

- Inteligentny
Sterowanie elektroniczne umożliwia różnorodne tryby pracy, takie jak: praca interwałowa i praca z opóźnieniem czasowym. Wersja M1 z czujnikiem ruchu zapewnia automatyczną pracę przy wejściu do pomieszczenia, a wersja z czujnikiem wilgotności zabezpiecza przed zagrzybieniem i pleśnią: M1/100 F reaguje na czasowy przebieg wzrostu wilgotności. Jeśli wilgotność szybko wzrasta np. podczas kąpieli, M1 uruchamia się i wentyluje pomieszczenie przed osiągnięciem ustawionych wartości granicznych.

Wentylator Premium MiniVent® M1