Czy wydaje ci się, że barwa twojego wentylatora może być tylko jedna - biała? Czy martwi cię, iż zakłóci on estetykę wnętrza, w którym się znajduje? Wybierając wentylator XP COLOR firmy Dospel z wymiennymi, kolorowymi nakładkami pozbędziesz się tego problemu.

Informacja prasowa – czerwiec 2008


Fot. 1. Wentylator XP COLOR z wymiennymi nakładkami
Fot: Dospel

Przy zmianie koloru ścian w naszych domach czy mieszkaniach coraz rzadziej decydujemy się na biel. Zamiast niej preferujemy stonowane, pastelowe kolory. Wybierając niezbędne elementy wyposażenia wnętrz, jakim jest, m.in. wentylator ścienny, chcemy, aby barwą nie odbiegał od wystroju pomieszczenia.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Dospel dołączyła do swojej oferty wentylatorów domowych wyjątkowo funkcjonalny wentylator XP COLOR. Dzięki zastosowaniu różnokolorowych nakładek urządzenie doskonale dopasowuje się do wystroju i charakteru wnętrza, w którym pracuje.
W skład kompletu XP COLOR wchodzi wentylator i nakładki w czterech stonowanych, modnych kolorach: „wiosennym słońcu”, „piasku pustyni”, „morelowym marzeniu” i „lekkim nefrycie”. „Wiosenne słońce” i „piasek pustyni” doskonale będą się komponowały z wystrojem z dominującymi w nim odcieniami żółci. W pomieszczeniach urządzonych w barwach zielonych „lekki nefryt” będzie wspaniałym rozwiązaniem; we wnętrzach utrzymanych w tonacjach różowych lub pomarańczowych – „morelowe marzenie”. Wybierając odpowiednią nakładkę wentylatora XP COLOR możemy sprawić, iż będzie on się idealnie stapiał z otoczeniem, natomiast miłośnicy odważnych zestawień kolorystycznych mogą pokusić się o efekt zdobienia pomieszczenia na zasadzie kontrastu.
Dodatkowo wentylatory XP wyposażone zostały w siatkę chroniącą przed owadami. To rozwiązanie z pewnością okaże się nieocenione w letnie popołudnia, kiedy naszym największym marzeniem jest położyć się i wypoczywać z zimnym napojem w dłoni, bez chmary insektów brzęczących nad naszymi głowami.
Wentylator XP COLOR jest niewielkim urządzeniem, ale jego posiadanie zauważalnie zwiększa komfort i standard życia użytkownika. To ciche, gustowne i ekonomiczne w pracy urządzenie wprowadza miłą atmosferę świeżości do wnętrz, w których się znajduje. Świetnie sprawdza się we wszystkich rodzajach pomieszczeń biurowych, mieszkalnych i sanitarnych.
Wentylator osiowy ścienny XP COLOR: ø100
Producent: Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 182, 42-200 Częstochowa, www.dospel-comfort.pl

Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych, systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.