Wentylator MAG został skonstruowany dla potrzeb wentylacji w budynkach mieszkalnych. Jest on szczególnie polecany dla tak szeroko rozwiniętego w ostatnim czasie budownictwa w systemie TBS.

Wentylator hybrydowy MAG-200 - magia wentylacji hybrydowej
MAGHybrydowy wentylator MAG świetnie spełnia rolę wentylacji mechanicznej połączonej z wentylacją grawitacyjną.
Hybryda ta występuje w wariancie o wydajności 400 m3/h i 260 m3/h z dwubiegowymi silnikami elektronicznie komutowanymi, charakteryzującymi się bardzo niskim poborem mocy 27/16 Wat. >>parametry techniczne

Zasadniczo wentylatory dachowe MAG-200 są przeznaczone do bezpośredniego wyciągu powietrza z pomieszczeń sanitarnych, typu WC, kuchnia, łazienka.

Średnica wlotu nasady hybrydowej wynosi 200 mm, co pozwala montować urządzenie na zwieńczeniu komina wentylacyjnego wykonanego z różnych kanałów wentylacyjnych: blachy ocynkowanej, przewodów spiro, bloczków wentylacyjnych czy też kanałów z PCV.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt niskiego poziomu ciśnienia akustycznego, który nie powoduje uciążliwości na zewnątrz pomieszczenia wentylowanego.

Wentylatory hybrydowe MAG-200 wykonywane są z materiałów, których dobór spełnia wymagane warunki eksploatacji oraz zabezpiecza wentylator na oddziaływania atmosferyczne.
Główne elementy obudowy wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego trwale barwionego w procesie technologicznym.

>> Więcej o MAG-200
Źródło: Uniwersal Sp. z o.o.