Serdecznie zapraszamy na stoisko portalu wentylacja.com.pl podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 18-19 marca br. w Centrum Kongresowo-Hotelowym GROMADA (ul. 17 Stycznia 32, róg Al. Żwirki i Wigury). Wystawa będzie czynna w godzinach 9.00-17.00.


Na tegorocznym FORUM WENTYLACJA swoją ofertę zaprezentuje aż 121. wystawców, w tym 104. przedsiębiorstwa, 9. przedstawicieli prasy tradycyjnej i 4. internetowej oraz 4. organizacje branżowe. >> program seminariów
W VII FORUM WENTYLACJA i IV SALONIE KLIMATYZACJA może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany problematyką wentylacji i klimatyzacji. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania seminariów i aktywnego udziału w dyskusjach. Wszyscy uczestnicy mają okazję zapoznania się na terenie specjalnej ekspozycji z ofertą producentów, dostawców oraz wykonawców urządzeń i systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Bilet wstępu dla osób zwiedzających FORUM i SALON wynosi 20 zł (dla studentów 10 zł). Dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp jest bezpłatny.
Karty wstępu można wykupić w dniach trwania wystawy, w recepcji FORUM, czynnej od godz. 08.30.
Bilet uprawnia do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy FORUM WENTYLACJA i SALON KLIMATYZACJA.
Każdy uczestnik otrzymuje biuletyn informacyjny Stowarzyszenia Polska Wentylacja wraz z katalogiem wystawców i płytą CD, która zawiera:
- prezentacje towarzyszące referatom wygłaszanym podczas seminariów,
- prezentacje producentów obecnych na wystawie FORUM,
- wiele innymi przydatnych informacji branżowych.
Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.
Wśród biorących udział w wystawie i seminariach FORUM - SALONU zostaną rozlosowane profesjonalne programy do projektowania instalacji i poradniki branżowe.
Aby zdobyć te cenne upominki należy zagłosować w konkursie na Najciekawszy Produkt Wystawy i wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się w drugim dniu wystawy – 19 marca.
Do konkursu o tytuł Najciekawszego Produktu FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2009 ubiegają się wyroby zgłoszone przez wystawców, wprowadzone na rynek po 01.01.2008 i nie zgłaszane wcześniej do Konkursu. >>> produkty zgłoszone do Konkursu 2009.
Wśród przedsiębiorstw prezentujących swoją ofertę podczas wystawy, Stowarzyszenie Polska Wentylacja przeprowadza ankietę z pytaniem o firmę przyjazną we współpracy i dla kontrahentów. Laureatem honorowego tytułu "Branża nas lubi" jest zdobywca największej liczby głosów.
>>Zobacz listę wystawców i plan wystawy