W poniedziałek 26 maja br. giełda HVACR wentylacja.com.pl zostanie przyłączona do międzynarodowej platformy handlowej marketeo.com.
Miło nam poinformować, że giełda HVACR portalu branżowego www.wentylacja.com.pl należącego do firmy MARKETEO.COM S.A. zostanie przyłączona do międzynarodowej platformy handlowej Marketeo.com. Wszyscy użytkownicy giełdy staną się częścią globalnej społeczności biznesowej. Konta użytkowników giełdy HVACR wraz z ogłoszeniami zostaną przeniesione, a dane kontaktowe będą ogólnie dostępne.
Uwaga: ogłoszenia z kategorii "dam pracę" i "szukam pracy" giełdy HVACR zostaną przeniesione do nowego działu "giełda pracy" na stronach www.wentylacja.com.pl, który zostanie uruchomiony 26 maja br.
Marketeo.com jest nowoczesną platformą handlową łączącą w sobie elementy katalogu firm i platformy ofert biznesowych (ogłoszenia, katalog produktów, business blog). Platformę odwiedza miesięcznie ponad 400 000 unikalnych użytkowników ze 170 krajów (w tym najczęściej z Polski, Chin, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy), którzy generują 2,2 mln odsłon. Korzystanie z platformy handlowej Marketeo.com jest bezpłatne. Prezentowane tam oferty są dodatkowo promowane przez grupę 21 portali branżowych firmy MARKETEO.COM S.A., do której należy m.in. www.wentylacja.com.pl.
Logowanie się do platformy handlowej Marketeo.com dla użytkowników giełdy HVACR będzie możliwe po 26 maja br. kiedy to planowane jest zakończenie przenoszenia wszystkich zasobów giełdy. Mogą wystąpić chwilowe niedogodności, za które przepraszamy.
Logowanie odbywa się na stronie marketeo.com/pl/loginLogin
W przypadku problemów z zalogowaniem się prosimy o skorzystanie z opcji przypomnij hasło, a nowe dane do logowania otrzymacie Państwo na adres email, z którego korzystaliście na giełdzie HVACR.
Redakcja