19 października 2010 rozpoczyna się cykl seminariów „Budownictwo energooszczędne: prawo, praktyka a rzeczywistość”.

Warsztaty dla energooszczędnych
Tematem pierwszego seminarium, które odbędzie się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej, będzie „Energooszczędność budynków w nowych wymaganiach Unii Europejskiej. Doświadczenia polskich projektantów i deweloperów”. Wykłady poprowadzą eksperci branży budowlanej, m.in. specjaliści z firmy ISOVER, Fakro, SILKA YTONG, o nowych regulacjach dotyczących charakterystyki energetycznej budynków opowie prezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

Organizatorem seminariów jest Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej z siedzibą w Krakowie. Misją centrum jest budowanie kompetencji wszystkich osób tworzących szeroko rozumianą branżę budowlaną, poprzez dostarczanie specjalistycznej wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu budownictwa i biznesu.

- Projekt seminariów powstał z myślą o deweloperach, generalnych wykonawcach oraz pracowniach projektowych i architektonicznych. Jego celem jest umożliwienie uczestnikom zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi aktualnie w budownictwie w kontekście nowych wymagań Unii Europejskiej oraz propagowanie idei budownictwa energooszczędnego – mówi Magdalena Skórkiewicz-Foltyn, koordynator projektu, Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej.

Partnerami merytorycznymi projektu zostali wiodący producenci materiałów budowlanych, firmy: ISOVER, FAKRO, SILKA YTONG oraz Narodowa Agencja Poszanowania Energii. Strategiczne wsparcie zapewnia Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rejestracja za pomocą formularza www na stronie organizatora (http://mceb-seminaria.pl/rejestracja) oraz uiszczenie opłaty w wysokości 250 złotych.

Agencja Times Square Public Relations specjalizująca się w PR dla branży budowlanej jest partnerem medialnym seminarium „Budownictwo energooszczędne: prawo, praktyka a rzeczywistość”.

Więcej informacji na stronie: http://mceb-seminaria.pl


Źródło: Times Square Public Relations