Wyślij wakacyjną e-kartkę i wygraj nagrodę!


Wakacje to czas zawierania nowych znajomości. Obowiązków jakby mniej, nie trzeba też wcześnie wstawać i nikt nie każe iść do szkoły. Można za to zajrzeć do kafejki Internetowej i pobuszować z przyjaciółmi po sieci, a tam na czacie lub na jednej z „randkowych” stron poznać nową dziewczynę lub chłopaka i umówić się na wirtualne spotkanie. No a jeśli już znajdziemy swoją drugą połówkę to warto zajrzeć na stronę LG Electronics Polska.
Od początku lipca na stronie www.lge.pl działa system e-kartek, który pozwala na wysłanie dowcipnych i intrygujących wirtualnych pocztówek do osób bliskich lub przyjaciół. E-Kartki podzielone są na dwie kategorie: figlarne i zaczepne i obrazują historie, jakie mogą się nam przydarzyć w trakcie wakacji: gdy planujemy wyjście do kina lub na randkę.
Każdy z odwiedzających firmową stronę LG Electronics Polska do przygotowanego zdjęcia może dopisać własną dedykację lub komentarz. E-kartki to dobry sposób na rozpoczęcie, przypomnienie lub kontynuowanie znajomości. Ponadto, co 51 i 101 odbiorca e-kartki otrzymuje od LG prezent-niespodziankę: firmowy gadget.
Zabawa trwa do końca wakacji.
E-kartki: www.lge.pl/ecards


Przykładowe e-kartki LG
Żródło: www.lge.pl