Firma FUJITSU-GENERAL miała okazję znaleźć się w gronie liderów rankingu opublikowanego przez niezależny instytut naukowo-badawczy Building Services Research and Information Association z siedzibą w Londynie (BSRIA), specjalizujący się w badaniu i opracowywaniu wyników dla szeroko pojętej branży budowlanej na całym świecie.

W roku 2012 liderem w raporcie dotyczącym rynku HVAC okazała się firma FUJITSU.
BSRIAWedług najnowszego raportu BSRIA podsumowującego miniony rok, niezaprzeczalnym liderem pod względem ilości sprzedanych urządzeń w Polsce jest marka FUJITSU, której oficjalnym dystrybutorem jest firma KLIMA-THERM S.A. FUJITSU plasuje się na pierwszym miejscu we wszystkich trzech kategoriach urządzeń klimatyzacyjnych – Splity do 5kw, Splity powyżej 5 kW oraz dla systemów VRF.

- Uznanie naszej firmy za lidera w tak konkurencyjnym segmencie, jakim jest rynek urządzeń klimatyzacyjnych to cel, do którego niezmiennie dążymy – mówi Andrzej Walendowicz, Dyrektor ds. Handlowych – a oferując nowoczesne technologie, rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie, zyskaliśmy pewność, że obrany przez nas kierunek jest słuszny.

Ogłoszone wyniki stanowią potwierdzenie wysokiej jakości rozwiązań oferowanych przez KLIMA-THERM urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU, które spełniają najwyższe oczekiwania Klientów.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii i w krajach nadbałtyckich oraz Grupa powiązanych kapitałowo spółek, od 1996 roku dostarcza Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek: FUJITSU, KLIMOR, KLIMA-THERM by CLINT, AERIAL, HB COTES.

Oferta firmy to szerokie portfolio produktów z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania obejmujące m.in. wysokiej klasy urządzenia typu split, multi-split, centralne systemy VRF, centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne, rekuperatory, systemy wody lodowej, pompy ciepła oraz osuszacze. Dbając o satysfakcję Klientów KLIMA-THERM świadczy również kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego – projektowego, montażowego i serwisowego – z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, jak również wypracowanych przez lata doświadczeń.