Zbliża się szósta edycja targów INSTALACJE 2008, które odbędą się w dniach 22-25 kwietnia w Poznaniu. Te największe targi dla branży instalacyjnej w Polsce są doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów biznesowych, a ich organizatorzy tradycyjnie przygotowują także bardzo bogaty program wydarzeń towarzyszących.




Oferta imprezy INSTALACJE 2008 zachęca swoją ekspozycją, która jest wyraźnie wyprofilowana na specjalnie wydzielone przestrzenie tematyczne takie jak: technika klimatyzacyjna i chłodnicza, technika wodno-kanalizacyjna, technika ciepłownicza i grzewcza, technika wentylacyjna, technika gazownicza oraz aparatura kontrolno-pomiarowa.
Znakomitej koniunkturze w sektorze instalacyjnym, a szczególnie klimatyzacyjnym, towarzyszy duże zainteresowanie ofertą dla branży. Ten pozytywny trend znajduje odzwierciedlenie w imponującej liczbie zgłoszeń na INSTALACJE 2008.
Aktualnie w "Katalogu Wystawców 2008" na stronach internetowych targów, pod hasłem "technika wentylacyjna, klimatyzacyjna i chłodnicza", znajduje się lista 110 wystawców, głównie skupionych w pawilonach nr 2 i nr 5. >>mapa Organizatorzy zapowiadają, że edycja 2008 Międzynarodowych Targów Instalacyjnych będzie rekordowa pod względem powierzchni ekspozycyjnej, uczestników, jak i zgłoszonych nowości rynkowych.

Rys. 1 Mapka MTP
Organizatorzy targów dokładają wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, zaplanowano atrakcyjny program wydarzeń, który obok fachowej publiczności skierowany jest do wąskich, specjalistycznych grup odbiorców. Specjalne ekspozycje zaprezentują zastosowanie wielu instalacji oraz najnowszych technologii w budownictwie, także sakralnym. Profesjonalny charakter całej imprezy potwierdzą liczne seminaria, konferencje oraz specjalne wydarzenia, takie jak: Kominki w Akcji, BudShow 2008, czy Mistrzostwa Polski Instalatorów, w których na laureatów czeka wyjątkowo atrakcyjna nagroda główna.
Zobacz: >>instalacje.mtp.pl