Firma FLOWAIR zaprosiła klientów do odwiedzenia fabryki swojego partnera handlowego – firmy ROBUR.


Firma FLOWAIR (www.flowair.com) zaprosiła klientów do odwiedzenia fabryki swojego partnera handlowego – firmy ROBUR oraz do odbycia szkolenia z zakresu gazowego nagrzewnictwa powietrza. Była to również wspaniała okazja do przeżycia romantycznej wycieczki do Werony - miasta Romea i Julii oraz miejscowości Bergamo i Sirmione.
Szkolenie odbyło się w dniach 17 – 19 kwietnia w siedzibie ROBUR-a w Zigonii, na które zaproszenie otrzymało 26 klientów firmy FLOWAIR.
Pierwszego dnia klienci FLOWAIR-a mieli okazję do zapoznania się z historią firmy ROBUR oraz bogatego asortymentu jej produktów. Zaprezentowano takie modele nagrzewnic gazowych jak: M; F1; Evoluzione oraz K, a także Supercromo i model najnowszego gazowego ogrzewacza pomieszczeń Calorio.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie poświęcone absorpcyjnym gazowym chillerom wody lodowej oraz gazowym absorbcyjnym pompom ciepła. Projektanci mieli możliwość poznania ich zalet, korzyści wynikających z eksploatacji jak również obejrzeć zdjęcia z gotowych realizacji na obiektach na całym świecie.
ROBUR zaprosił również wszystkich uczestników szkolenia do odwiedzenia linii produkcyjnych, na których odbywa się montaż urządzeń sprowadzanych później do Polski przez firmę FLOWAIR.
Pomimo napiętego harmonogramu szkoleń udało się znaleźć czas na zwiedzanie Werony, obiad w tradycyjnej włoskiej pizzerii czy zwiedzanie foryfikacji w miejscowości Sirmione, leżącej przy największym włoskim jeziorze Garda. Dodatkową atrakcją wyjazdu była piękna, słoneczna pogoda oraz sympatyczne towarzystwo pracowników ROBUR-a.
Firma FLOWAIR planuje w roku 2007 jeszcze 2 takie szkolenia: w miesiącu maju oraz czerwcu, na które serdecznie zaprasza osoby zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy z zakresu gazowych nagrzewnic powietrznych.

Tekst: Eliza Horosz, marketing manager FLOWAIR GROUPFot. 1. Grupa projektantów przed siedzibą ROBURa


Fot. 2. W zakłądzie produkcyjnym ROBURa


Fot. 3. Zwiedzanie Sirmione


Fot. 4. Julia z Werony