W styczniu br. w stolicy Kataru, Doha, odbyło się pierwsze z cyklu tegorocznych seminariów produktowych, organizowanych przez firmę VTS.

VTS Group - seminarium w Katarze
W spotkaniu wzięło udział 70 przedstawicieli branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, a wśród nich przedsiębiorcy, konsultanci oraz inwestorzy, zainteresowani nowatorskimi rozwiązaniami, stosowanymi przez VTS. Tematem dyskusji był typoszereg central VENTUS.

Oficjalną część seminarium poprowadził Cyprian Estemberg, Product Manager VTS, ekspert w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji - Było to pierwsze spotkanie w tym roku. Kolejne, ogólnoświatowe seminaria planujemy między innymi w Indiach, Chinach i Rosji. Ogromne zainteresowanie pokazuje, jak dużą wartość merytoryczną mają takie szkolenia zarówno dla firmy, jak i naszych potencjalnych Partnerów – powiedział po spotkaniu.

Seminarium rozpoczęło się ogólną prezentacją spółki VTS oraz jej osiągnięć w branży. Po krótkim wprowadzeniu Cyprian Estemberg przeszedł do głównej część programu - omówienia nowatorskich rozwiązań, zastosowanych w typoszeregu central klimatyzacyjnych VENTUS. Poruszył między innymi takie tematy, jak: zaawansowana technologia oraz innowacyjna konstrukcja obudowy. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszyły się metody wyliczania sprawności sieci wentylacyjnej w odniesieniu do pracy wentylatora (SFP). Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko aspekty techniczne były przedmiotem spotkania. Niezwykle ważnym punktem okazała się prezentacja zalet i korzyści centrali VENTUS oraz ich przewagi nad produktami konkurencyjnymi. Seminarium zakończyły pytania, które szybko zamieniły się w dyskusję na temat technologii zastosowanej w produkcie.

Po części oficjalnej uczestnicy seminarium zaproszeni zostali na bankiet w hotelu Four Season. Rozmowy kuluarowe były doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy reprezentantami różnych podmiotów gospodarczych.

- Dzisiejsze seminarium jest dla nas ogromnym sukcesem. W spotkaniu uczestniczyli wysokiej rangi konsultanci z Kataru oraz kluczowi inwestorzy z branży. Była to dla nas ogromna szansa do nawiązania relacji z potencjalnymi Partnerami i jestem przekonany, że w pełni ją wykorzystaliśmy – nie krył swojego zadowolenia Muhammed Fazal Rashid, Managing Director VTS Group, organizator seminarium.

Seminaria produktowe stwarzają nie tylko ogromne pole do przekazywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Są także doskonałą okazją do promocji firmy oraz jej oferty wśród grupy projektantów, inwestorów oraz potencjalnych klientów. Regularne organizowanie spotkań seminaryjnych pozwala nie tylko zdobywać nowych Partnerów, ale także utrwalać wizerunek firmy VTS jako eksperta w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.


O VTS Group
VTS Group jest wiodącym producentem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli. Już od 20 lat dostarcza doskonałą atmosferę ludziom w 20 krajach świata. VTS jest firmą międzynarodową z europejskimi korzeniami i tradycjami, która dostarcza swoim Partnerom produkty najwyższej jakości. www.vtsgroup.pl

Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.