Wystawa Rebuild Iraq 2004 zaprezentowała pełny zakres produktów, usług i systemów potrzebnych do odbudowy infrastruktury Iraku. Ta zorganizowana przez Riyadh Exhibitions wystawa odbyła się w Mishref w Kuwejcie w dniach 19 i 23 stycznia 2004.

Rebuild Iraq zgromadził decydentów, ekspertów, inwestorów i instytucje rządowe z jednej strony oraz producentów, dostawców i wykonawców z drugiej. Było to pierwsze i największe wydarzenie tego rodzaju, z którym wiąże się nadzieje na stworzenie możliwości wejścia na rynek wart ponad 150 miliardów dolarów.
Rozciągająca się na powierzchnię 40.000 metrów kwadratowych wystawa gościła 1.300 wystawców z 40 krajów. Reprezentowane były wszystkie najważniejsze sektory gospodarki - w tym oczywiście budownictwo.
Firma VTS Clima z Kossakowa zajmowała stoisko numer 310 o powierzchni 40 m2 w Hali 5. VTS Clima bogatsza o doświadczenia z niedawno zakończonego w Dubaju pokazu Big5, skorzystała z okazji by pokazać nowym klientom zalety swoich central klimatyzacyjnych.
Centrale VTS zostały zaprezentowane w ruchu, dzięki czemu goście i zwiedzający mogli bezpośrednio oglądać ich możliwości. Mogli również, korzystając z udostępnionych laptopów dobrać w kilka minut dowolną centralę używając programu doboru Clima CAD On-Line.
Rebuild Iraq: >>>więcej
Materiał i foto: VTS Clima