Od 1 sierpnia b.r. ceny nagrzewnic wodnych VOLCANO zostają obniżone do 10%, a okres ich gwarancji zostaje wydłużony aż do 3 lat!

VOLCANO - wydłużenie czasu gwarancji do 3 lat
Nagrzewnice wodne VOLCANO cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy zaufali marce VTS EUROHEAT. Zaspokajają one bowiem potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów łącząc w sobie najnowszą technologię, innowacyjny design i wysoką efektywność. Unikatowe rozwiązania techniczne, m.in. konstrukcja wymiennika ciepła, ulepszony wentylator oraz zwiększenie zasięgu strumienia powietrza pozwalają VOLCANO na osiągnięcie optymalnej mocy grzewczej, odpowiedniej do charakteru oraz kubatury pomieszczenia.


Atutem VOLCANO jest też ich wszechstronne zastosowanie, a od sierpnia VOLCANO będzie dostępne w niższej, atrakcyjnej cenie, z kolei okres gwarancyjny zostanie wydłużony aż do 3 lat!

Kolejnym urządzeniem, które jest sygnowane marką VTS EUROHEAT jest kurtyna powietrzna DEFENDER. Kurtyna ta umożliwia utrzymanie bariery ochronnej przy wejściu do obiektu. W okresie grzewczym chroni przed zimowym powietrzem, a w okresie letnim chroni przez kurzem, spalinami, wiatrem czy owadami. Urządzenie jest oferowane w trzech wymiarach: 1 m; 1,5 m; 2 m., w dwóch wersjach – kurtyna WH z nagrzewnicą wodną i kurtyna EH z nagrzewnicą elektryczną.


Parametry techniczne, nowoczesne wzornictwo oraz niezawodna jakość kurtyny to atuty, które doceniają klienci nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Najlepszą rekomendacją dla tego produktu jest jego wykorzystanie w Bolshoy Ice Palace, który będzie główną halą rozgrywek hokejowych podczas Olimpiady Zimowej w Sochi w 2014 r. W obiekcie tym zostało zainstalowanych 100 kurtyn powietrznych DEFENDER.

Bolshoy Ice PalaceBolshoy Ice Palace

O VTS Group
Założony w Europie 23 lata temu VTS Group jest wiodącym dostawcą urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Grupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych zlokalizowanych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku.
Firma oferuje swoim klientom typoszereg innowacyjnych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych VENTUS, VENTUS N-TYPE oraz VENTUS S-TYPE. A w asortymencie marki VTS EUROHEAT znajdują się wysokiej jakości nagrzewnice wodne VOLCANO oraz kurtyny powietrzne DEFENDER.

Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.