15 listopada w Warszawie Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznał już po raz 11. nagrody Budowniczego Polskiego Sportu firmom oraz inwestorom, którzy przyczyniają się do rozwoju obiektów sportowych. Wśród laureatów znalazła się firma Viessmann-producent systemów grzewczych.

Viessmann z nagrodą Budowniczego Polskiego Sportu
Przyznanie nagrody firmie Viessmann jest potwierdzeniem jej czynnego zaangażowania w sport, nie tylko poprzez wsparcie zawodników oraz imprez sportowych, ale również poprzez zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowej.

Viessmann bierze czynny udział w zakresie modernizacji oraz budowy nowoczesnych systemów grzewczych, które pomagają zapewnić oczekiwany komfort ciepła, przy jednoczesnym nacisku na oszczędność energii. Wpływa to na poprawienie komfortu cieplnego obiektów, ale również zmniejszenie kosztów utrzymania. Specjaliści z firmy Viessmann indywidualnie odpowiadają na zapotrzebowanie inwestorów, dobierając taki system grzewczy, który będzie najbardziej optymalny w danym obiekcie, bez względu na to, czy jest to hala sportowa, czy basen, gdzie jest duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę oraz wysoką temperaturę.
Przedsiębiorstwo Viessmann również czynnie współpracuje z ośrodkami gminnymi, które zarządzają obiektami sportowymi. Długa lista referencji dotyczących modernizacji lub budowy systemów grzewczych w obiektach sportowo-rekreacyjnych jest potwierdzeniem efektywności przeprowadzonych inwestycji, a tym samym zwiększenia wydajności oraz komfortu użytkowania tych obiektów, co z pewnością ma przełożenie na osiągane wyniki.


Źródło: ''