Na podstawie sondaży przeprowadzonych wśród konsumentów firma Viessmann - producent systemów grzewczych, otrzymała „Laur Konsumenta 2010”. Viessmann uznano najpopularniejszą markę w kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze”.

Viessmann z „Laurem Konsumenta 2010”
W wyniku ogólnopolskiego sondażu przeprowadzonego wśród przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych wyłoniono najpopularniejsze marki, które zdobyły „Laur Konsumenta 2010”. W kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze” po raz kolejny zwyciężyła marka Viessmann. Klienci wyróżnili firmę Viessmann za kompleksową ofertę systemów grzewczych, a przede wszystkim za doskonałą jakość produktów, a także ich efektywność. Ankietowani docenili sposób działania urządzeń grzewczych Viessmann, które w ekonomiczny sposób wytwarzają energię cieplną, a tym samym pozwalają zredukować koszty ogrzewania. Dodatkową zaletą pomp ciepła, kolektorów słonecznych czy kotłów kondensacyjnych Viessmann jest ich pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Przeprowadzone badania miały na celu określenie poziomu popularności i rozpoznawalności najpopularniejszych produktów w swojej grupie. Podobnie jak w poprzednich latach ankieterów interesowała przede wszystkim znajomość marki i podstawowe opinie na jej temat. Wyboru laureatów „Lauru Konsumenta 2010” dokonują sami konsumenci, dlatego też wyróżnienie to odzwierciedla tendencje na rynku, a także jest wyrazem opinii o danej marce i produktach.


Źródło: ''