Viessmann obniżył ceny swoich najlepszych kotłów kondensacyjnych Vitodens.

VIESSMANN: Jesienne promocje urządzeń Viessmann
Jesień to doskonały czas na wymianę starych urządzeń grzewczych na nowe, bardziej ekonomiczne i trwałe. Dlatego też firma Viessmann, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, obniżyła ceny swoich najlepszych kotłów kondensacyjnych.

Urządzenia marki Viessmann dają gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Dzięki materiałom najwyższej jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które zostały w nich zastosowane, koszty ogrzewania są znacznie niższe, a ich praca bardziej wydajna i ekologiczna.

Kotły kondensacyjne Vitodens zostały zaprojektowane według najnowszych standardów. Posiadają wbudowany palnik gazowy MatriX, który maksymalnie wykorzystuje energię paliwa. W czasie pracy niemal bez strat przekazuje on ciepło wodzie grzewczej za pomocą promieniowania, przez co zapewnia wyższą sprawność kotła i oszczędne ogrzewanie.
W kotłach został zastosowany także układ Lambda Pro Control, który stale kontroluje i reguluje proces spalania. Dzięki niemu emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum. Wysoka sprawność kotła przekłada się na oszczędne zużycie gazu, a więc niskie koszty eksploatacji.


Do budowy kotłów wykorzystuje się stal szlachetną, która doskonale przewodzi ciepło i jest odporna na korozję, co daje pewność długiej żywotności urządzenia.
Zaletą kotłów Vitodens jest też łatwość ich obsługi. Moduł obsługowy nowego regulatora Vitotronic można umieścić w dowolnym pomieszczeniu w budynku. Po zastosowaniu modułu GSM Vitocom 100 można sterować pracą ogrzewania przez telefon komórkowy.
Regulatory pogodowe Vitotronic pozwalają dostarczać tyle ciepła, ile rzeczywiście jest potrzebne, dlatego oszczędzają paliwo i pozwalają na ekonomiczną pracę kotła.

Teraz kotły Vitodens 100-W, Vitodens 222-W, Vitodens 200-W, a także pompa Vitocal 160-A dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Salonach Firmowych Viessmann.

Ceny:
Vitodens 100-W od 5 980,–
Vitodens 222-W od 9 330,–
Vitodens 200-W od 9 600,–
Vitocal 160-A od 7 700,–
Profil Grupy Viessmann
Grupa Viessmann jako wiodący producent systemów techniki grzewczej oferuje kompletny program do indywidualnych rozwiązań z efektywnymi systemami dla wszystkich nośników energii i obszarów zastosowań, od domów jednorodzinnych, poprzez duże budynki mieszkalne, aż do obiektów usługowych i przemysłowych oraz lokalnych sieci ciepłowniczych. W ofercie firmy znajdują się urządzenia kondensacyjne na olej i gaz, pompy ciepła, systemy solarne, instalacje paleniskowe opalane drewnem, instalacje energetyczne skojarzone oraz instalacje biogazowe. Założone w 1917 r. przedsiębiorstwo rodzinne zatrudnia na całym świecie 9 400 pracowników, jego łączne obroty wynoszą około 1,7 miliarda EURO, z czego ponad 56 procent przypada na eksport. Posiadając 23 zakłady produkcyjne w 10 krajach oraz sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów handlowych na całym świecie, firma Viessmann ma wybitnie międzynarodowy charakter.