Z naszych statystyk wynika, że dodanie oferty ze zdjęciem, jest skuteczniejszym sposobem dotarcia do Klienta, niż oferty z samym tekstem. O tym nasi użytkownicy zdołali się już przekonać. Dziś oddajemy w Państwa ręce możliwość dodawania videoofert, które będą dodatkowo promowane na 29. portalach Grupy MARKETEO.COM!

Videooferta (video oferta) na giełdzie portalu wentylacja.com.pl
Jeśli jeden obraz jest wart tysiąc słów, to jedna videooferta jest warta tysiąc obrazów!
Pokaż się, pochwal się swoją ofertą, wyprzedź konkurencję!
Pokażcie własną firmę, magazyn, nieruchomości na sprzedaż, sprzedawane urządzenie podczas pracy, cały proces produkcyjny Waszej Firmy!
Udowodniono, że większość z nas to wzrokowcy, łatwiej przyswajamy obraz i dźwięk, wykorzystajmy to zatem w videoofertach!

Reklama video w naszej ofercie to teraz, prócz możliwości dodawania filmów do swojego konta (zobacz przykład: Kaldo), także możliwość dodawania filmów jako ofert (video-ofert). Zapraszamy do oglądania klipów reklamowych i umieszczania swoich ofert.
Ponadto wszystkie dodane na stronach naszych portali i marketeo.com firmy znajdą swoje miejsce w specjalnym nowym serwisie internetowym, którego uruchomienie już wkrótce!

Przekonaj się, że reklama video na stronach www jest skuteczna!
Wzmocnij swoje działania marketingowe skorzystaj z dodatkowych narzędzi wsparcia handlu B2B: Dodaj videoofertę! >>Dodaj ofertę z filmem (oferta dostępna dla użytkowników posiadających konto PRO)

66% Internautów przyznało, że już robiło zakupy w Sieci. W najbardziej rozwiniętych krajach zakupy w sieci robi 90% użytkowników Internetu. Nadal jest więc miejsce na wzrost...
Według badań Gemiusa e-sklepy w Polsce osiągną w 2010 roku obroty przekraczające 15 mld zł. E-commerce w Polsce rośnie w tempie 30-50% rocznie. Rośnie też zainteresowanie klientów taką formą zakupów.

Jak stworzyć skuteczną ofertę?

Warto wykorzystać słowa kluczowe (po przeanalizowaniu np. Google Analytics) przy tworzeniu tytułu swojej oferty. Platforma marketeo.com generuje prawie 2,5 miliona odsłon miesięcznie i stanowi tzw. wartość dodaną dla każdej nowej oferty, szybko ją pozycjonując w wyszukiwarkach.

Dbając o aktualizacje oferty oraz uzupełniając dane w profilu firmy (dane kontaktowe, zdjęcia produktów, filmy) Użytkownicy przyczyniają się do zwiększenia swojej wiarygodności jako kontrahenta oraz do wzmocnienia swoich działań marketingowych.

Warto wykorzystać również możliwość prowadzenia biznes bloga (Businnes Blog). W przypadku, jeśli na stronie Użytkownika nie ma bieżących aktualizacji np. o informacje o promocjach lub ciekawych wydarzeniach w Firmie, biznes blog to doskonała metoda informacji, tym bardziej że wpisy te pojawiają się na głównej stronie marketeo.com oraz tematycznie powiązanych ze sobą portali. Aktualnie biznes blog na marketeo.com prowadzi 1647 Firm. Uwaga - najlepsze blogi zostaną nagrodzone!

Jak zatem wzmocnić swoje działania marketingowe? Jak się wyróżnić wśród konkurencji? Jak wypozycjonować oferty i sam sklep? Ale przede wszystkim, jak zwiększyć sprzedaż? Odpowiedź jest prosta: Dodając ogłoszenie do naszej darmowej Giełdy Ofert Wentylacja.com.pl http://wentylacja.com.pl/offerEditValid/

Sprawdźcie nas sami, jak szybko Wasze ogłoszenie wypozycjonuje się w wyszukiwarkach internetowych i jak szybko przełoży się to na Waszą sprzedaż!

Korzystając z importera produktów można jednorazowo dodać cały asortyment do ofert marketeo.com dostępny w Waszym sklepie.

Nie pobieramy opłat za dodanie ofert ani za kliknięcia, jak w porównywarkach cen, a nasz Dział Reklamy "uszyje" Waszej Firmie kampanię na miarę http://marketeo.com/kampania-szyta-na-miare.html

Grupa MARKETEO.COM SA
Międzynarodowa Platforma Handlowa Marketeo.com w 2009: 5 milionów użytkowników, 29 milionów odsłon, 100 tysięcy firm, 29 portali branżowych. Z naszej platformy korzystają firmy z 220 krajów w tym najczęściej z Polski, Rosji, Chin, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. Rok 2010 rozpoczynamy od zakończenia fazy modernizacji wszystkich naszych portali, wprowadzenia nowych funkcjonalności, nowych szat graficznych, nowych paneli administracyjnych oraz powiększenia naszej rodziny portali o kolejne 5 nowych serwisów internetowych. Każdy nasz Użytkownik jest dla nas wyjątkowy, dlatego udostępniliśmy Indywidualne szablony dla kont z pakietem PRO (Moje Marketeo-Mój Profil).

videoofera, video-oferta, video oferta


Źródło: Biuro Marketingu i PR Marketeo.com