VTS – wiodący dostawca central klimatyzacyjnych wprowadza nową linię produktową – VENTUS. Oferta będzie dostępna od listopada 2005 roku w Regionie Centralnej Europy. W kolejnych miesiącach centrale VENTUS trafią również na pozostałe rynki operacyjne VTS – Regiony Bliskiego Wschodu, Azji i Wschodniej Europy.


Nowe centrale VENTUS to efekt ciągłego doskonalenia produktu: pracy doświadczonego zespołu specjalistów w zakresie badań i rozwoju oraz wnikliwej analizie potrzeb rynku. Wykorzystanie najnowszych technologii, zaawansowanej inżynierii materiałowej oraz wprowadzenie całkowicie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych pozwoliło uzyskać centralę doskonale odpowiadającą na potrzeby odbiorców.

Centrala klimatyzacyjna VENTUS
VENTUS to produkt stworzony z potrzeb:
w zastosowaniu
Wprowadzenie 16 wielkości central VENTUS zapewnia optymalny dobór urządzenia do kubatury budynku. Minimalna wysokość - tylko 36 cm - umożliwia montaż w pomieszczeniach technicznych, użytkowych i wewnątrz kanałów wentylacyjnych. Zaprojektowanie obudowy bez szkieletu aluminiowego, wyeliminowanie zjawiska kondensacji wilgoci oraz wykorzystanie paneli typu "sandwich" z pianką PU i antykorozyjną powłoką ochronną pozwala na zastosowanie w różnych strefach klimatycznych (od –40oC do +70oC). System central bazowych z pakietem funkcji opcjonalnych gwarantuje realizację wymaganego mikroklimatu zarówno w obiektach przemysłowych, mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.
w projektowaniu
Wystarczą 4 proste kroki – za pomocą programu ClimaCAD On-Line – aby w ciągu kilku sekund uzyskać dane techniczne projektowanej centrali. Proces doboru można również zrealizować za pomocą funkcjonalnego katalogu produktowego. VTS Infocenter umożliwia bezpośredni kontakt z doradcami techniczno - handlowymi, którzy chętnie pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie.
w eksploatacji
Nowy sterownik przemysłowy z zewnętrznym pulpitem sterującym Human Machine Interface pozwala łatwo i szybko odczytać oraz zadać pożądane parametry pracy z dowolnego miejsca w obiekcie. System automatyki jest w pełni kompatybilny z BMS.
Aby jak najlepiej dopasować funkcję odzysku energii oferujemy szereg wymienników o efektywności do 85%.
Optymalna prędkość przepływu powietrza zmniejszona została do 2,6 m/s. Wentylator można dopasować do wydajności - dla najbardziej popularnych wielkości central klimatyzacyjnych dostępna jest jego opcja w dwóch wielkościach. Właściwy dobór zespołu wentylatorowego i jednej z 16 wielkości central do wydajności pozwala na uzyskanie cichej pracy centrali.
Bezpieczną i bezawaryjną eksploatację zapewniają podzespoły najlepszych producentów, oraz niezbędne atesty i certyfikaty – Eurovent, ISO 9001 – 14001, CE, TUV. Dodatkowo – korzystna 2-letnia gwarancja.
w dostawie
Nasze urządzenia dostarczamy w paczkach. Obniża to koszty transportu oraz ułatwia dostawę do często trudno dostępnego miejsca montażu w budynku. Profesjonalny montaż oferujemy w standardzie – realizują go na obiekcie klienta ekipy autoryzowanych serwisów.
Rozbudowana sieć punktów serwisowych gwarantuje dostępność i szybką rekcję.


VTS (poprzednio VTS Clima) powstał w 1989 roku w Gdyni w Polsce. Gdy w latach 90-tych firma osiągnęła już dobre rezultaty na polskim rynku, rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe. Pierwsze przedstawicielstwa zagraniczne otworzyła w połowie lat 90-tych w Niemczech (Berlin), w Rosji (Moskwa), na Ukrainie (Kijów) i na Litwie (Wilno). Na przestrzeni kolejnych 5 lat VTS otworzył oddziały w ZEA (Dubaj), Estonii (Tallin), na Węgrzech (Budapeszt) i Łotwie (Ryga), wreszcie w Kazachstanie (Ałma-Ata) oraz Chinach (Szanghaj). Aktualnie VTS jest również obecne w takich państwach jak: Słowacja, Azerbejdżan, Kuwejt, Pakistan, Uzbekistan i Katar. Po dekadzie intensywnego, międzynarodowego rozwoju VTS wyrósł na globalnego dostawcę swoich produktów i liczącego się gracza nawet na tak wymagających i konkurencyjnych rynkach jak Środkowy czy Daleki Wschód.
Prezes Zarządu VTS Maxim Reznikov: "W maju tego roku zmieniliśmy logo firmy i cały system identyfikacji wizualnej. Teraz jesteśmy gotowi na kolejny, jeszcze ważniejszy komunikat dla naszych klientów. Ulepszyliśmy dotychczasowe technologie, wprowadziliśmy nowe rozwiązania, przetestowaliśmy nasze pomysły. Stworzyliśmy centralę VENTUS. Jestem pewien, że nasz nowy produkt zrewolucjonizuje rynek urządzeń HVAC, a klienci otrzymają twarde, przeliczone i wymierne korzyści. Jestem dumny mogąc zaoferować Państwu produkt stworzony z Waszych potrzeb - Centralę klimatyzacyjną VENTUS."
Szczegółowe informacje dostępne w serwisie: www.vtsclima.com oraz pod numerem infolinii VTS 801 222 555.
Ogłoszenie sponsorowane

Komentarze

  • rewolucja

    "że nasz nowy produkt zrewolucjonizuje rynek urządzeń HVAC" - trochę gościu przesadza, albo jak większość polaków nie rozumie co to jest HVAC.
    Oferta VTS to niecały 1 % tego co kryje się pod skrótem HVAC, to tak jakby Michelin piał że jego nowe opony zrewolucjonizują rynek samochodowy - koń by się usmiał.