7 maja 2012 r. został wprowadzony do sprzedaży w Rosji nowy produkt VTS: Ventus N-TYPE.

Ventus N-TYPE - nowy produkt VTS na rynku rosyjskim
Warto podkreślić, że jest to już drugie w ostatnim czasie tego typu wdrożenie. Pierwszym bowiem był sprofilowany na rynki azjatyckie Ventus S-TYPE. Oba produkty są przeznaczone dla specyficznych segmentów i jednocześnie uzupełniają plan rozwoju i optymalizacji głównego typoszeregu Ventus.

Specyfika Ventus N- TYPE
Ventus N-TYPE wpisuje się w segment central kanałowych i oferując 4 wielkości produktów pokrywa zasięg ok. 2 000 do 8 500 CMH. Oferta zawiera podstawowe funkcje obróbki powietrza, które tworzą indywidualne sekcje. Dzięki temu dobór funkcji jest elastyczny i umożliwia ich dopasowanie do potrzeb klienta.


Zalety nowego produktu Ventus N-type:
- Bezszkieletowa obudowa- MONOCOQUE oparta na panelach typu sandwich zapewnia nie tylko zwartość i wytrzymałość konstrukcyjną, ale również dzięki minimalizacji mostków ciepła, minimalizuje zjawisko kondensacji;
- Dostępność z tzw. „półki”, która oznacza, że Ventus N-type będzie natychmiastowo dostępny;
- Program doboru NCAD to łatwe i precyzyjne narzędzie doboru produktu.

Szkolenie struktur sprzedażowych
25 kwietnia br. w moskiewskim hotelu Borodino odbyło się szkolenie, którego celem było przedstawienie rosyjskiej strukturze handlowej szczegółów dotyczących nowego produktu. W spotkaniu wzięło udział łącznie 43 uczestników. Poza liczną grupą reprezentującą spółkę rosyjską w szkoleniu uczestniczyli także przedstawiciele Zarządu grupy VTS: CEO Pani Hanna Siek-Zagórska, CSMO Pan Jarosław Filipowicz oraz COO Pan Paweł Nowak. Szkolenie było podzielone na dwie części. W części biznesowej omówiono segment central kanałowych w Rosji oraz jego potencjał. Część druga była poświęcona aspektom technicznym, kwestiom doboru produktów oraz serwisowaniu. Szkoleniu towarzyszyła demonstracja produktu Ventus N-TYPE.

Fot. VTS

Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.