CAB-PLUS charakteryzują się małą wysokością, dzięki czemu polecane są do montażu w sufitach podwieszanych. CAB-PLUS idealnie nadają się do wentylacji budynków użyteczności publicznej, bibliotek, sal konferencyjnych, biur, restauracji, sal szkolnych, studiów dźwiękowych, itp.

Venture Industries: Wentylator kanałowy CAB-PLUS - nowość

Wentylatory z obudową dźwiękochłonną typu CAB-PLUS to seria dwóch wyciszonych wentylatorów promieniowych jednostronnie ssących przeznaczonych do montażu w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych w pozycji pionowej lub poziomej. Obudowa wentylatorów wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej z niepalną izolacją akustyczną z wełny szklanej.
Puszka przyłączeniowa mocowana jest na obudowie - IP55. Wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu z galwanizowanej blachy stalowej. Króćce wlotowy i wylotowy o profilu okrągłym są wyposażone w gumowe uszczelki.

Urządzenia CAB-PLUS wyposażone są w asynchroniczne, jednofazowe silniki 220-240V, 50 Hz o stopniu ochrony IP44 z zewnętrznym wirnikiem. Klasa izolacji uzwojenia B. CAB-PLUS posiadają silniki dwubiegowe. Silniki są przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej.

Dane techniczne wraz z charakterystykami dostępne są [attach=attach2]w karcie pdf produktu[/attach]
Źródło: Venture Industries Sp. z o.o.