Program AKUAIR v 3.4 umożliwia obliczanie akustyki instalacji wentylacyjnej. A oto odsłona najnowszej wersji..

Ventia prezentuje nową wersję programu AKUAIR v 3.4

Program umożliwia obliczenia akustyki w oparciu o produkty marki STAVOKLIMA.

Wprowadzone zmiany w programie AKUAIR v 3.4:

poprawiono opisy w tłumaczeniu tekstu


Interfejs programu AKUAIR v 3.4 w sposób intuicyjny prowadzi użytkownika przez cały proces doboru produktów tłumiących. Standardem jest podanie kilku rozwiązań dla danej instalacji wentylacyjnej z podziałem według kilku kryteriów (np. cena, spadek ciśnienia, poziom tłumienia w poszczególnych pasmach)

Dokładność obliczeń programu AKUAIR jest gwarantowana przez certyfikat prestiżowej firmy Studio D - Akustika s. r. o., która przeprowadziła pomiary akustyczne w laboratorium i wystawiła certyfikat dla tłumików JHT.

Wynikiem pracy programu jest gotowa karta doboru z podanym typem tłumika oraz wszystkimi istotnymi parametrami technicznymi.

Instalacja AKUAIR na komputerach odbywa się w środowisku JAVA za pośrednictwem instalatora systemu Windows. Przy pierwszym uruchomieniu możemy uruchomić wersję testową lub od razu dokonać rejestracji produktu na stronie producenta. Proces rejestracji sprowadza się do podania swoich danych oraz wysłania do producenta wygenerowanego z programu maila. W odpowiedzi otrzymamy klucz aktywacyjny który należy wpisać do okienka aktywacji produktu.ROBERT RABIŃSKI, Kierownik Produktu STAVOKLIMA, tel. kom. +48 502 614 493, robert.rabinski@ventia.pl