VBW Engineering wyróżniona tytułem Partner Gdyńskiego Sportu 2011 za działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport w 2011 roku.

VBW Engineering - Partner Gdyńskiego Sportu 2011
23 stycznia 2012 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni, odbyła się Gala Gdyńskiego Sportu 2011, podczas której Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia w sporcie amatorskim i zawodowym oraz działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport w 2011 roku.

VBW Engineering od wielu lat promuje rozwój sportu, a co za tym idzie, wychowanie pomorskiej młodzieży dzięki umożliwianiu rozwijania talentów w różnych dyscyplinach sportowych. Starania VBW Engineering i innych trójmiejskich firm przynoszą namacalne rezultaty w postaci nagród zdobywanych przez gdyńską młodzież oraz uznanie ogólnopolskiego środowiska sportowego dla ich osiągnięć.

Jest nam niezmiernie miło znaleźć się wśród znakomitego grona firm i osób, które swoim działaniem, pozytywnie przyczyniają się do kształtowania się tak prężnie działającego środowiska, jakim są gdyńscy sportowcy. - czytamy na stronie internetowej VBW Engineering.

Gratulujemy!Źródło: VBW Engineering Sp. z o.o.