Firma VBW Engineering sp. z o.o. została uznana Liderem Eksportu 2004 w kategorii "Debiut w Eksporcie" w pomorskiej edycji ogólnopolskiego rankingu "Liderzy Eksportu". Prestiż tego wyróżnienia przejawia się w idei twórców rankingu, dokładajacych starań, aby Polska kojarzyła się wyłącznie z dobrym, markowym produktem.


Pod honorowym patronatem Wojewody Pomorskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego nagrodzono w różnych kategoriach polskie firmy, które wg Wicepremiera i Ministra Gospodarki i Pracy RP „są otwarte na zmiany i potrafią dostosować swoją ofertę do zmieniającego się popytu. Posiadają międzynarodowe certyfikaty, osiągają wysoką efektywność, dynamikę sprzedaży, a ich produkty charalteryzuje wysoka innowacyjność.”
Firma VBW Engineering stała się zauważalnym eksporterem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych do państw wschodniej i zachodniej Europy: Rosji, Ukrainy, Litwy, Holandii, Islandii, a także Niemiec, gdzie istnieje bardzo silny konkurencyjny rynek producentów tego typu urządzeń. Jedną z ostatnich realizacji z udziałem central VBW Engineering jest centrum rozrywki w Berlinie, gdzie pracują centrale basenowe typu OKEANOS oraz centrale sekcyjne BS.


Komentarze

  • Bez jaj

    Wszyscy wiedzą że, ... więc nie wciskajcie kitu, a jak ktoś nie wie to niech się spyta pierwszej lepszej firmy ... . Naprawdę, istnieją granice naiwności ludzkiej.

  • lider

    może jest liderem ale w zadłużonym rangingu firm przeciesz ta firma jes niewypłacalna