Firma Danfoss otrzymała statuetkę System Instalacyjny Roku 2010 za Rekuperację Danfoss Air.

Użytkownicy wybrali rekuperację - Danfoss Air
W lutym w warszawskim hotelu Marriott odbyła się uroczysta gala wieńcząca piątą edycję konkursu
System Instalacyjny Roku
. Wydarzenie jest organizowane przez branżowy magazyn Systemy Instalacyjne.

Do rywalizacji o miano najlepszego produktu 2010 roku zgłoszonych zostało 68 rozwiązań.
W kategorii „Klimatyzacja i wentylacja” zwyciężyła firma Danfoss, za System Rekuperacji Danfoss Air.

„Jesteśmy dumni, że System Rekuperacji Danfoss Air zdobył 1 miejsce w swojej kategorii osiągając ponad 26% głosów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a przede wszystkim czytelnikom pisma Systemy Instalacyjne.” - powiedział Andrzej Oczoś, Kierownik Wsparcia Technicznego odbierając statuetkę.

Firma Danfoss otrzymała statuetkę System Instalacyjny Roku 2010 za Rekuperację Danfoss Air
W konkursie System Instalacyjny Roku decyzję o przyznaniu wyróżnienia podejmują w głosowaniu czytelnicy – instalatorzy, menadżerowie, odbiorcy końcowi – którzy są jednocześnie adresatami i użytkownikami prezentowanych rozwiązań.

Zwycięstwo w danej kategorii jest potwierdzeniem zarówno jakości, jak i popularności danego produktu na rynku.

Więcej o Systemie Rekuperacji Danfoss Air: www.rekuperacja.danfoss.pl


Danfoss Sp. z o.o. powstał w 1991 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. Oferuje produkty i rozwiązania techniczne bazujące na mechanice oraz elektronice. Danfoss jest ogólnoświatowym producentem urządzeń regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, ta także dostawcą usług i rozwiązań dla wielu dziedzin gospodarki. Firma oferuje produkty z takich sektorów jak: Chłodnictwo
i Klimatyzacja, Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja, Przemysł oraz Gospodarka wodno-ściekowa. Klientami Danfoss są zarówno inwestorzy, projektanci, instalatorzy jak i klienci indywidualni. Globalnie firma zatrudnia ponad 21 000 pracowników w tym w Polsce ponad 800 osób.Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.