Z dniem 12.04.2003 r. siedziba Redakcji portalu WWW.WENTYLACJA.COM.PL została przeniesiona z ul. E. Orzeszkowej 44 do biurowca przy ul. Wojska Polskiego 8 w Bydgoszczy. Numery telefonów, faxów i e-maili pozostają bez zmian:

CityNet Media s.c.
Redakcja www.wentylacja.com.pl

Bydgoszcz 85-171
ul. Wojska Polskiego 8
tel. +48 52 373 76 58; +48 602 43 91 11
fax +48 52 373 76 57
e-mail: redakcja@wentylacja.com.pl lub wentylacja@wentylacja.com.pl
adres www: www.wentylacja.com.pl lub www.klimatyzacja.iso.pl lub www.chlodnictwo.iso.pl


Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres. Za niedogodności przepraszamy.
Redakcja www.wentylacja.com.pl

Komentarze

 • Czy rzeczywiście i czy to ważne?


  Oj musieli, musieli, ale popatrzmy na to z innej strony, jeśli "życzliwy" odwiedzasz tą stronę to widocznie coś cię w niej interesuje, prawda. A jeśli interesuje, to jest to tylko możliwe dzięki tym reklamom.
  Wynik jest prosty są reklamy są interesujące informacje, są ludzie którzy te informacje przygotowują i tobie podają w formie mniej lub bardziej przetrawionej. Masz jeszcze jedną niepowtarzalną okazję możesz podyskutować na forum, dowiedzieć się o rzeczach których nie znalazł byś w publikacjach, a jeśli nawet byś znalazł to musiałbyś poświęcić na to znacznie więcej czasu.
  Ważne jest natomiast odpowiednie wyważenie reklam i treści, wszystko wskazuje jeszcze na to że próg nasycenia nie został jeszcze przekroczony (i życzę sobie i redakcji by w przyszłości nie został przekroczony). Chociaż z tą "wichurą" to może lekka przesada (szczególnie jeśli ktoś ma wyłączoną obsługę ActiveX i plugin i ekran mu się robi tylko niebieski i nie wiadomo co się dzieje).
  Jeśli uważasz, że rzeczywiście robią takie kokosy (nad czym ja też się zastanawiam) to proszę zawsze możesz założyć swój własny portal i szczerze życzę ci powodzenia, bo nic tak nie podnosi poziomu jak dobra konkurencja.
  A tak zupełnie poza tematem to jestem ciekawy czy wszechwładna redakcja usunie twój komentarz. Hmmmm to będzie interesujący sprawdzian, choć ja może trochę ułatwiłem redakcji zadanie (chyba że to mnie usuną). hehe