MISTRZ INSTALACJI to konkurs dla instalatorów techniki grzewczej i instalacyjnej 25-27.03.2011 r. podczas targów Gryf-Bud i TEO.

Uwaga konkurs: MISTRZ INSTALACJI
Instalatorze! Sprawdź się i wygraj super nagrody! Konkurs
MISTRZ INSTALACJI
został zorganizowany specjalnie dla Ciebie!
Konkurs organizowany jest podczas XXIX Międzynarodowych Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD, które odbywać się będą równolegle z drugą edycją Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej TEO w dniach 25-27 marca 2011 roku na Terenach Targowych Zawisza-Bydgoszcz (ul. Gdańska 163).
Do zdobycia nagroda główna i nagrody dnia: wiertnica Baier, młoty Makita, zestawy Makita. Co należy zrobić? Przejść test wiedzy i test umiejętności.
Szczegóły dotyczące konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.mistrz-instalacji.pl
MISTRZ INSTALACJI

O Targach "GRYF-BUD" (25-27.03.2011)
GRYF-BUDGRYF-BUD od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów, handlowców z branży, ale targi te równie chętnie odwiedzają prywatni inwestorzy, którzy mają zamiar ten własny dom zbudować. Tu również można skorzystać z pomocy doradców, podpowiedzi projektantów i z oferty firm świadczących usługi remontowe oraz budowlane. Ostatnią edycję targów odwiedziło 4.500 zwiedzających.
GRYF-BUD - to jedna z największych w tej branży imprez targowych w północnej i środkowej Polsce. Podobnie jak w latach poprzednich towarzyszyć jej będzie wymiana nowoczesnej myśli technicznej, tak by jakość produktów i świadczonych usług, z roku na rok była coraz lepsza i pozwalała skutecznie rywalizować z europejską konkurencją.

O Targach "TEO" (25-27.03.2011)
TEOII edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej TEO to impreza poświęcona wyłącznie ekologicznym źródłom energii. Wydarzenie w założeniu ma się stać impulsem do rozwoju rynku eko-energii w Polsce i Środkowej Europie. Tematyka targów dotyczy przede wszystkim odnawialnych źródeł energii. Przedstawione zostaną systemy grzewcze wykorzystujące OZE, w tym: kotły, piece, kominki, kolektory słoneczne, klimatyzatory, pompy cieplne, biopaliwa, biopaliwa stałe, pelety, biopaliwa płynne, biogaz.