Ozzone został wyłącznym dystrybutorem urządzeń chłodniczych marki Vicot w Polsce, przejmując kompleksową obsługę rynku w zakresie zarówno sprzedaży, jak i serwisu.

Urządzenia marki Vicot w ofercie Ozzone
Vicot jest jednym z głównych dostawców urządzeń na azjatyckim rynku klimatyzacyjnym i chłodniczym, specjalizującym się w produkcji agregatów wody lodowej i skraplających oraz central klimatyzacyjnych dachowych. Vicot dostarcza również podzespoły najbardziej znanym europejskim producentom urządzeń chłodniczych. Na powierzchni 200 000 metrów kwadratowych pracuje 12 linii produkcyjnych, które obsługuje zespół liczący łącznie 1000 wykwalifikowanych pracowników. Wszystko to pozwala osiągnąć kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, a tym samym zagwarantować wysoką jakość produktów.


Urządzenia marki Vicot uzupełnią ofertę Ozzone o atrakcyjne cenowo i dobre jakościowo urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne. Ozzone od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją urządzeń z zakresu szeroko rozumianej wentylacji i klimatyzacji przemysłowej. Firma dostarcza urządzenia o wysokiej wydajności i niskim zapotrzebowaniu na energię oraz bezpieczne w użytkowaniu, jak również świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na urządzenia ze swojej oferty.

Więcej na www.ozzone.pl
Źródło: Ozzone