W dniach 25-27 lutego br. na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego "Expo Silesia" w Sosnowcu odbędzie się 4. edycja Targów Budowlanych SIBEX, na których to po raz pierwszy firma KLIMA-THERM będzie obecna z prezentacją oferty urządzeń marki FUJITSU.

Urządzenia marki FUJITSU na targach SIBEX 2011
SIBEX to największe targi branżowe na południu Polski, intensywne wspierane lokalnymi działaniami reklamowymi w Internecie, radio, prasie codziennej oraz w najważniejszych tytułach specjalistycznych. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 200 wystawców, zaś według przewidywań organizatora w ciągu trzech dni targi odwiedzi blisko 7.000 osób.

Poza główną częścią ogólnobudowlaną, wystawa SIBEX 2011 zostanie podzielona na kilka salonów tematycznych. Stoisko firmy KLIMA-THERM zlokalizowane będzie w części wystawowej SILTERM-INSTAL – Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej, swoim zakresem obejmującej również ekspozycję w zakresie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wiodącym hasłem tegorocznej edycji targów będzie ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ - we wszystkich aspektach procesu budowania i wyposażania mieszkań i domów.

AWYZ14LB/AOYZ14LBW ramach wystawy KLIMA-THERM zaprezentuje m.in. klimatyzator ścienny typu split AWYZ14LB/AOYZ14LB marki FUJITSU. To jedno z flagowych urządzeń japońskiego producenta, które z uwagi na szereg proekologicznych rozwiązań, ergonomicznych funkcji oraz doskonałe parametry efektywnościowe spełnia nawet najbardziej rygorystyczne wymagania stawiane przed nowoczesnym, przyjaznym dla otoczenia systemem klimatyzacyjnym.

Informacje:
4. Targi Budowlane Silesia Building Expo – SIBEX 2011
Sosnowiec, 25-27 lutego 2011 r.
Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
godziny otwarcia: 09:00 - 17:00
Stoisko KLIMA-THERM S.A.: nr 24 - Salon SILTERM INSTAL
Źródło: Klima-Therm S.A.