Produkt URSA AIR wyróżniony tytułem PRODUKT WYKONAWCY 2012.

URSA AIR Zero doceniona przez wykonawców

Informujemy, że wprowadzone w ubiegłym roku panele z wełny szklanej URSA AIR Zero, służące do budowy kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, otrzymały podczas styczniowych targów BUDMA 2012 wyróżnienie w konkursie "PRODUKT WYKONAWCY 2012".
Nagroda potwierdza, że URSA AIR Zero zyskuje coraz większe uznanie wykonawców.

Panele URSA AIR Zero oraz budowane z nich kanały są lekkie, szybkie w montażu i można je dowolnie docinać na placu budowy, co czyni cały proces instalacji kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych sprawnym i wydajnym.
Niepalne kanały URSA AIR Zero to również bezpieczeństwo i komfort dla użytkowników. Panele są niepalne, posiadają wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku aw = 0,80 oraz zbudowane są w taki sposób, że znacznie eliminują ryzyko pojawienia się bakterii.

Kanały wentylacyjne z płyt URSA AIR ZERO
Ursa Air ZEROPłyty Ursa Air ZERO to nowoczesny produkt, który wyprodukowano z myślą o szybkim i łatwym montażu układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki możliwości prefabrykacji kanałów bezpośrednio na placu budowy, instalator uniezależnia się od zewnętrznych dostawców.
Dzięki połączeniu wełny mineralnej o dużej gęstości oraz specjalnych warstw nośnych zyskujemy produkt o bardzo wysokim poziomie absorpcji dźwięku oraz minimalnym współczynniku wzrostu bakterii.
Panel wyprodukowany jest zgodnie z normą EN 13162. Warstwa wewnętrzna wykonana jest ze specjalnego włókna szklanego ZERO w kolorze czarnym. Panel z włókna szklanego (grubość d=25 mm, opór cieplny R≥0,75 m2K/w, warstwy: wzmocniona folia aluminiowa, wełna szklana o gęstości min. 80 kg/m3, tkanina szklana ZERO) służący do wykonania kanału prostokątnego, wykończony jest na „pióro-wpust”.