Sound-insulating vents Stavoklima.
Sound insulating vents zmniejsza hałas wydobywający się z instalacji wentylacyjnych do przestrzeni otwartych pochodzący z wewnątrz wentylowanego pomieszczenia oraz od samych urządzeń wentylacyjnych.
Unikalny produkt akustyczny Stavoklima. Może ograniczyć poziom hałasu o 19 dB(A) z instalacji poprzez 400-mm szerokości wyrzutnię i poprzez skośnie uformowane otwory zwiększające efekt tłumienia.
Wyrzutnie Stavoklima mogą być instalowane w kanale na ścianie lub jako osobny element. Zakres stosowania jest bardzo szeroki, począwszy od kanałów wentylacji pomieszczeń takich jak sprężarkownie, pompownie, maszynownie, kotłownie na halach z intensywną hałaśliwa produkcją lub innych podobnych kończąc.
Element malowany jest w wersji standardowej, a na życzenie może być ocynkowany, ze stali nierdzewnej lub w jakimkolwiek kolorze z palety RAL.
Dźwięk wydostający się na zewnatrz przez wyrzutnię jest znacznie zminiejszony. Aby zobaczyć dokładne wartości zmniejszenia hałasu należy użyć programu (modul "Klasik").
Catalogue Sound-insulating vents