Informacja techniczna dla czynnych uczestników Giełdy Ogłoszeń wentylacja.com.pl

• Informujemy, że od dnia dzisiejszego istnieje możliwość zmiany statusu ogłoszeń zamieszczonych na Giełdzie wentylacja.com.pl jako ogłoszenia nieaktualnego.
Ma to na celu wykluczenie ogłoszeń, które z różnych przyczyn straciły swoją ważność.
Zmiany statusu ogłoszenia można dokonać po zalogowaniu się. W celu wykonania takiej operacji należy odnaleźć swoje ogłoszenia (najlepiej korzystając z linku "Twoje oferty") i w trakcie edycji ogłoszenia kliknąć na link o treści "Ustaw ofertę jako nieaktualną". Automatycznie numer niekatualnej oferty zmieni kolor na czerwony i zostanie przekreślony.
UWAGA! Zmiana statusu jest nieodwracalna!
• • Dzisiaj również dodaliśmy nowy dział, który ma skupiać zapytania z zakresu "POSZUKUJĘ", a przy okazji odciążyć nasze Forum Dyskusyjne od zapytań tego typu.
------------------------------------
Na Giełdzie Ogłoszeń wentylacja.com.pl aktualnie zarejestrowało się 1090 użytkowników! Giełda liczy ponad 1330 zamieszczonych ogłoszeń i aż 1518 odpowiedzi na nie! Liczby te stale rosną!
Przy okazji przypominamy, że zamieszczanie ofert na stronach Giełdy Ogłoszeń jest bezpłatne, wymaga jedynie zalogowania się. Giełda Ogłoszeń posiada funkcję powiadamiania o odpowiedzi na zamieszczoną ofertę, a do ofert można załączać zdjęcia oferowanych produktów.
Giełda Ogłoszeń na wentylacja.com.pl w formie interaktywnej platformy istnieje od stycznia 2004 r.
Redakcja www.wentylacja.com.pl