Firma Iglotech – wyłączny dystrybutor wentylatorów włoskiej marki O.ERRE – wprowadza na rynek nowy model wentylatorów dachowych TXP, który zastąpi znany na naszym rynku typoszereg TX.
Fot. 1 Wentylator TX Plus
Seria TXP (TX Plus) składa się z 14 modeli o wydajnościach od 1200 m3/h do 18800 m3/h i ciśnieniach od 190 Pa do 640 Pa.>> Wentylatory TXP charakteryzuje większa energooszczędność niż TX, poprzez znaczące obniżenie mocy silników (przy zachowaniu parametrów wydajności oraz ciśnienia).
Nową serię wentylatorów TX Plus wyróżnia też nowoczesny korpus obudowy.
Do pobrania >>karta katalogowa TX Plus (jęz. włoski)

Włoska firma O.ERRE, założona w 1950 roku, jest producentem wentylatorów o najwyższej jakości. O.ERRE specjalizuje się w produkcji wentylatorów domowych, przemysłowych oraz wentylatorów do szaf elektrycznych wraz z kompletną ofertą akcesoriów.
Od 1991 roku firma legitymuje się certyfikatem IMQ wydanym przez instytut Marchio di Qualita, a od 1995 roku certyfikatem ISO 9001 wydanym prze instytut CSQ, członka sieci IQNET. Proces produkcji wentylatorów O.ERRE objęty jest w 100% kontrolą pod względem jakości. Fakt ten wraz ze specjalnie przystosowanymi pomieszczeniami kontroli jakości wyposażonymi w najnowocześniejszą aparaturę i oprogramowanie spowodował, że wskaźnik defektów w roku 2001 wyniósł 0,07% w stosunku do ogólnej ilości sprzedanych urządzeń.