Data rozpoczęcia
2012-09-14
Data zakończenia
2012-09-16
Miejsce
Kielce

TWOJE 4 KĄTY i PIĘKNE WNĘTRZE
Kielecki organizator wystaw i targów branżowych z myślą o mieszkańcach województwa świętokrzyskiego zorganizował kolejne imprezy skierowane właśnie do nich - TWOJE 4 KĄTY i PIĘKNE WNĘTRZE, odwiedzane przez nich najchętniej. Październikowe edycje imprez zgromadziły 10 tys. zainteresowanych.

TWOJE 4 KĄTYTegoroczne jesienne Świętokrzyskie Targi Mieszkaniowe i Inwestycyjne TWOJE 4 KĄTY oraz Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz PIĘKNE WNĘTRZE były większe o 30% w porównaniu do ubiegłorocznych imprez. W tym roku na powierzchni 1500 m2 swoje produkty zaprezentowało blisko 120 wystawców.

Obydwie imprezy to nie tylko przegląd ofert z branży nieruchomości całego województwa świętokrzyskiego i ościennych. Wachlarz ofert z rynku pierwotnego prezentowali deweloperzy, rynek wtórny reprezentowany był przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jesienna edycja targów PIĘKNE WNĘTRZE jest doskonałym uzupełnieniem wiosennych targów budowlanych. Dobre, komfortowe i wygodne wnętrza naszych domów zawierają się w zgodnym istnieniu wszystkich jego elementów. Targi PIĘKNE WNĘTRZE to przede wszystkim spełnienie potrzeb organizacji komfortowego i pełnego harmonii wnętrza, a także oczekiwań związanych z estetyką przestrzeni.

Duży segment zaprezentowanych na targach produktów stanowiły materiały i artykuły wykończeniowe. Wśród nich prezentowane były między innymi stolarka i ceramika budowlana, systemy grzewcze, farby, alarmy i wszystko to, co niezbędne do wykończenia wnętrz.

Szeroka gama materiałów dekoracyjnych czy sprzętu do kuchni, jak również wyposażone i zaaranżowane już wnętrza kuchenne i łazienki – to jeden z wielu atutów tej imprezy. PIĘKNE WNĘTRZE to również prezentacja trendów dekoracji przy wykorzystaniu oświetlenia, zdobienia okien dzięki żaluzjom, roletom czy firanom.

Źródło: ''