Data rozpoczęcia
2012-04-20
Data zakończenia
2012-04-22
Miejsce
Bielsko-Biała

TWÓJ DOM 2012
TWÓJ DOM 2012
Targi TWÓJ DOM 2012 - największe targi budowlane w Polsce południowej to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów architektów, wykonawców i dystrybutorów.

Ugruntowana pozycja i 20-letnie doświadczenia w organizacji targów, zobowiązują nas do zapewnienia Państwu wymiernych efektów uczestnictwa w tej imprezie.
Przewodnim hasłem targów jest: " Dom innowacyjny w technologiach jutra", które realizowane będzie poprzez seminaria i konferencje, a także prezentacje i pokazy na specjalnej powierzchni- Wyspie Nowości.

Międzynarodowy charakter. Dogodne położenie przygraniczne targów sprawia, że są one miejscem kontaktów z firmami z Czech, Austrii i Słowacji, których przedstawicieli zapraszamy w szerokiej kampanii promocyjnej na terenie tych krajów.

Wyspa nowości. Na specjalnej, wydzielonej powierzchni można będzie zaprezentować nowe produkty, technologie i innowacyjne rozwiązania. Zapewniamy nagłośnienie prezentacji oraz promocję nowości i firm je prezentujących w kampanii reklamowej w mediach.

Konkursy targowe. Na targach będzie możliwość zdobycia prestiżowych nagród w konkursach targowych m. in. o nagrodę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Złoty Filar Budownictwa.

Podejmujemy intensywne i długofalowe działania promocyjne, zapraszając przedstawicieli branży, architektów i wykonawców polskich i zagranicznych. Promocja targów będzie też intensywnie prowadzona na terenie Czech, Słowacji i Austrii; poprzez portale branżowe wysyłanie zaproszeń do firm oraz poprzez Izby Gospodarcze i środowiska polonijne.

Więcej o targach: www.astra.blk.pl