Data rozpoczęcia
2011-04-08
Data zakończenia
2011-04-10
Miejsce
Bielsko-Biała

TWÓJ DOM 2011

Targi
TWÓJ DOM
- największe targi budowlane w Polsce południowej, to doskonała okazja do zaprezentowania oferty na szerokim forum inwestorów (instytucjonalnych i prywatnych), architektów, wykonawców i dystrybutorów.

To wymierne efekty dla wystawiających się firm, możliwość kontaktów i poszukiwania partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się regionie kraju.

Jednocześnie będzie to możliwość spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej oraz cenne źródło wiedzy o najnowszych trendach w sektorze budowlanym.

Międzynarodowy charakter - dogodne położenie przygraniczne targów sprawia, że są one miejscem kontaktów z firmami z Czech, Austrii i Słowacji, licznie odwiedzającymi tę imprezę.

Okazja do zaprezentowania nowych produktów, a także zdobycia prestiżowych nagród, jak nagrody Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Pucharu Prezydenta Bielska-Białej oraz Złotego Filara Budownictwa

Tematem przewodnim targów będzie „Dom Pasywny - inwestycja w przyszłość”. Temat ten realizowany będzie w ramach specjalnej ekspozycji firm oferujących materiały i rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym. Odbędzie się też konferencja – „Budownictwo pasywne. Progi, bariery – jak je pokonać?", na której zaprezentowane będą zalety budowy w tej ekologicznej i oszczędnej technologii.

Więcej o targach: www.astra.blk.pl

Źródło: ''