Oto duet, który ma szansę stać się przebojem rynku grzewczego. Twine & Pinch, dwa nowe grzejniki marki Jaga, oferują klientowi znakomitą technologię grzewczą oraz swobodę kreacji wyglądu.

Twine&Pinch - od zebry do kameleona
Twine&PinchTwine&Pinch – nowe, dekoracyjne grzejniki marki Jaga, które właśnie trafiły na polski rynek – to kwintesencja znakomitego wzornictwa i nowoczesnej technologii. Na pierwszy rzut oka oba modele są do siebie bliźniaczo podobne, jednak przy bliższym przyjrzeniu się widać, że różni je kształt profili. Twine ma profile idealnie proste, zaś Pinch pośrodku delikatnie pogrubione. Stylistyka obu urządzeń nie pozostawia wątpliwości, że inspiracją projektantów była forma tradycyjnych grzejników żeberkowych.

Oba nowe grzejniki Jaga niewątpliwie zachwycają swoją formą, jednak tym, co je wyróżnia jest możliwość kreacji ich wyglądu przez użytkownika. Kupując Twine&Pinch klient może zamówić grzejnik w jednym kolorze lub indywidualnie dopasować barwy jego profili do kolorów dominujących w ogrzewanym pomieszczeniu. Do wyboru są także wykończenia kolektorów, przyłączy oraz głowic (stal polerowana oraz aluminium). Przykładem możliwego zestawienia kolorystycznego w nowych grzejnikach jest np. limitowana wersja Piano, w której „żeberka” w białym i czarnym kolorze ułożone są naprzemiennie niczym klawisze fortepianu. Model ten został nagrodzony przez jurorów prestiżowego wzorniczego konkursu Red Dot 2009. (Twine Piano dostępny jest w sprzedaży w cenie standardowego wykończenia).

Za nowym designem grzejników Jaga stoi też zaawansowana technologia. Uwagę zwraca między innymi nowoczesna konstrukcja kolektora zbudowanego z pierścieni wyposażonych w system dysz. Taka budowa kolektora zapewnia lepszy obieg wody w grzejniku. Dodatkowym atutem grzejników Twine&Pinch jest duża wydajność nawet przy niskich temperaturach zasilania. Tworząc nowe grzejniki producent położył również nacisk na ekologię.Wszystkie elementy grzejników są łatwo demontowalne, dzięki czemu urządzenie można w prosty sposób rozłożyć na części i poddać ponownemu przetworzeniu. Ponadto oba modele skonstruowane zostały tak, aby w przyszłości można było zwiększyć wydajność grzejników bez potrzeby zmiany urządzeń (można dokręcić fragment kolektora i całość uzupełnić dodatkowymi profilami).Źródło: ANB Sp. z o.o.